Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Набір дітей у групу бальних танцівВітаємо всіх батьків та маленьких танцюристів!

Baby Club раді оголосити про набір дітей у групу бальних танців. Якщо вашій дитині від 5 років та вона мріє танцювати, тоді група саме для неї! 

Заняття відбуваються у невеликій групі до 7 дітей, що дає можливість кожному учневі отримати необхідну увагу від тренера. Заняття відбувається у вівторок та четвер о 17:00. Програма занять охоплює різноманітні вправи, які допоможуть дітям розвинуть координацію рухів, гру та танцювальну техніку. 

  • Абонемент на 10 занять коштує лише 2 500 грн, разове відвідування 300 гривень. Це чудова можливість для вашої дитини отримати новий досвід та знайти друзів. Реєстрація в групі вже відкрита, тому не зволікайте та підходьте до нас на перше заняття! 
  • Крім того, пропонуються індивідуальні заняття за ціною 500 грн за заняття. Графік індивідуальних занять договірний і залежить від умов кожного учня. 

Для реєстрації та отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться за телефоном, наведеним нижче або залиште заявку на сайті Baby Club. 


Вік

5–12


Вартість

абонемент (10 занять): 2500 грн
разове заняття: 300 грн
індивідуальне заняття: 500 грн


Телефон

+380 (67) 808 04 88


Посилання


Адреса

Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3/5

Як дістатися?

м. Хрещатик. Вгору від Бесарабського ринку і по головній дорозі наліво. В кінці будинку (зліва) поверніть під відкритий шлагбаум у двір. Вхід через Release Education. Пішки 4 хвилини.