Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Групові заняття "Бейбі спорт"Групові заняття "Бейбі спорт" для дітей віком від 2 до 4 років! 

Baby Club раді оголосити про набір у групу занять для дітей "Бейбі спорт"! Якщо ви шукаєте спосіб розвитку фізичних здібностей та спрямування енергії вашої дитини в корисне русло, то це пропозиція саме для вас! 

Заняття відбуваються в невеликій групі до 7 дітей, що дозволяє нам надати кожній дитині індивідуальний підхід та увагу. Тренер має великий досвід роботи з дошкільнятами та знає, як зробити заняття цікавим та зрозумілим для малюків. 

  • Заняття "Бейбі спорт" проходять двічі на тиждень - у вівторок та четвер о 16:00. Вартість абонемента на 10 занять становить лише 2 500 грн, разове відвідування - 300 гривень. 

Пропонується безплатне відвідування першого заняття, щоб ваша дитина могла спробувати себе та переконатися, що "Бейбі спорт" - це саме те, що їй потрібно. 

Долучайтеся до нашої групи "Бейбі спорт" вже зараз! Запишіться за телефоном __  або залиште заявку на нашому сайті. Менеджери зв'язуються з вами найближчим часом і дадуть відповідь на всі ваші запитання.


Вік

2–4


Вартість

Абонемент: 2500 грн
Разове заняття: 300 грн


Телефон

+380 (67) 808 04 88


Посилання


Адреса

Київ
вул. Круглоуніверситетська, 3/5

Як дістатися?

м. Хрещатик. Вгору від Бесарабського ринку і по головній дорозі наліво. В кінці будинку (зліва) поверніть під відкритий шлагбаум у двір. Вхід через Release Education. Пішки 4 хвилини.