Київський Національний Академічний Театр Оперети

Київський Національний Академічний Театр Оперети


Національна оперета України – європейський музичний театр, який представляє сучасне і класичне мистецтво в Україні і за кордоном.

Театр є одним із найстаріших музичних театральних закладів міста. Саме тут, у будівлі колишнього Троїцького дому, з 1907 до 1917 років діяв перший український стаціонарний театр М.Садовського, а з 1934 року (із деякими змінами у 1935) діє театр, який сьогодні має назву: Київський національний академічний театр оперети.

Колектив театру є лауреатом та переможцем численних міжнародних музичних і театральних конкурсів. Артисти і музиканти театру щороку стають учасниками багатьох мистецьких подій. Сьогодні Національна оперета України є місцем, де започатковані прекрасні мистецькі традиції і де постійно тривають масштабні творчі експерименти. Кожного року тут народжуються нові успішні проекти, такі, як Міжнародний мистецький фестиваль “Карпатський простір”, Міжнародний музичний фестиваль “О-Фест”, Міжнародні конкурси-лабораторії молодих режисерів музичного театру, ін. Молоді таланти і зрілі митці відкривають сенсаційні можливості завдяки служінню театру і опереті!

У Національній опереті проходять цікаві зустрічі, працює арт-фойє, функціонують дитячі театральні квести, створено елітний “Клуб шанувальників оперети”. Тут завжди можна зустріти відомих особистостей, вирують незабутні емоції, завжди дивують, прагнуть досконалості і надзвичайних мистецьких вражень.

Оперети, мюзикли, шоу-балет, симфонічні концерти, опери, зінгшпілі чи опери-буфа - до уваги глядачів у театрі є величезний вибір творів!


Контакти

+380 (50) 063 97 08
+380 (97) 206 34 21
+380 (93) 428 66 18
opereta@ukr.net


Посилання


Адреса

Київ
вул. Велика Васильківська, 53/3