Вихідний з оперетоюПізнавально-розважальний квест для дітей від 5 до 10 років.


Національна оперета України пропонує унікальну можливість відчути себе в театрі не тільки глядачем, а ще й учасником веселих казкових пригод!

Гайда разом з улюбленими героями у подорож чарівним театральним світом! «Вихідний з оперетою» - це захоплива гра по всьому театру з різноманітними загадками, головоломками та завданнями. 

З 27 лютого стартує нова програма, яка має назву "Легенди театру". Існує легенда, що під кожним музичним театром  живе своя річка! Є така і під театром оперети – Либідь. Як у кожної порядної річки, у неї є своя хранителька – Річкова Царівна, яка оберігає та живить річку своїми силами! Втім, останнім часом щось трапилося і річка поступово зникає… Що ж робити? Адже, згідно з легендою, музичний театр без річки існувати не може!

Команда дітей-учасників квесту має провести розслідування та дізнатися, як врятувати Річкову Царівну. А допоможуть їм у цьому Детективи та роботи-Андроїди, які будуть з’являтися на відео та скеровувати дії дітей. Крок за крокам діти зможуть розкрити всі таємниці та розгадати всі секрети і найголовніше – стануть справжніми рятівниками!

Завжди раді бачити друзів в опереті – місці зустрічі щасливих людей!

Тривалість: 60 хвилин.


Придбати сертифікат "Вихідний з оперетою" можна в касах театру та на сайті (квиток купується тільки для дитини).

Придбану електронну версію сертифікату необхідно обміняти на дитячий сертифікат "Вихідний з оперетою" перед початком вистави.

Додаткова інформація за номером (044) 287-26-30.
Коли

31 Жовтня, 12:00.


Вік

5–10


Вартість

квиток: 200 грн (купується тільки для дитини)


Телефон

Адміністратори: +38 (044) 287-26-30
Каса (замовлення квитків):
+38 (044) 287-62-57


Посилання


Адреса

Київ
вул. Велика Васильківська, 53/3