Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Музична казка "Велика Jazz-подорож"Яскрава та динамічна історія про розвиток джазового мистецтва для всієї родини.

Із загадкової пересувної крамнички пані Іванки, до якої в гості завітав винахідник саксофону Адольф Сакс, діти вирушать у далеку подорож. Разом з рабами-утікачами вони подолають шлях через всю Америку аж до блискучого Карнегі-холу. Саме там "Мамба-бенд" вперше зіграє джазові імпровізації, а сам стиль джаз назавжди завоює серця глядачів. Вистава наповнена кумедними ситуаціями, веселими пригодами та різними несподіваними відкриттями – наприклад, як українська колискова вплинула на створення всесвітньовідомого джазового хіта!

"Велика Jazz-подорож" – друга із чотирьох вистав мистецько-освітнього проєкту "Перший крок у велике мистецтво", створений за підтримки Українського культурного фонду. Головна його мета – познайомити дітей зі світом музики, оригінальними інструментами та музичними традиціями різних країн.

Під час вистави глядачі почують такі джазові музичні інструменти, як саксофон та контрабас. А ще – дізнаються про етапи розвитку джазу від «робітничих» пісень та «спірічуелс» до всесвітньовідомого джазового хіта!


Шановні глядачі! Зверніть увагу,  що в залі діє вільна посадка.

Діти будуть сидіти на подушках, тому просимо взяти змінне взуття.
Вік

7+


Вартість

квиток: 200 грн


Телефон

Адміністратори: +38 (044) 287-26-30
Каса (замовлення квитків):
+38 (044) 287-62-57


Посилання


Адреса

Київ
вул. Велика Васильківська, 53/3