Дитяче місто професій Kids WillKidsWill - це перше в Україні дитяче місто професій.

 

Тут кожна дитина може на деякий час стати дорослою і самостійною: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші та витрачати їх на свій розсуд. Як дорослим, дітям  доведеться самостійно вирішувати, ким бути, яку професію обрати. У KidsWill можна спробувати все: і службу в міліції, і лікарську практику, і роботу на телебаченні, і багато іншого.

У цьому й полягає головна мета проекту - надати дітям можливість показати себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, зрозуміти й відчути економічні та правові основи, на яких базується життя сучасного суспільства.

 

У KidsWill можна відзначити найкращий День народження з улюбленими героями мультфільмів, захоплюючими квестами та іграми на різних станціях, запальними танцями та святковим банкетом. Вас чекає багато сюрпризів.

 

Громадяни беруть участь в ігровому процесі: отримують паспорт, працюють на станціях, заробляють і витрачають фунти і т.д.

Громадянами міста можуть стати діти від 2 до 16 років*. Щоб стати громадянином, потрібно оформити паспорт. Діти віком до 6 років проходять на територію міста професій виключно у супроводі дорослого.

Відвідувачі не беруть участь в ігровому процесі.

Відвідувачами міста професій можуть бути діти віком до 2 років*, діти від 16 років і дорослі.

 

*Діти, які не досягли віку 4-х років, безкоштовно відвідують станції міста професій KidsWill у супроводі дорослого, який придбав вхідний квиток. 


Час роботи

Пт–Нд 11:00–20:00.


Контакти

+38 (098) 38 38 353
+38 (093) 38 38 353


Посилання


Адреса

Київ
вул. Заболотного, 37

Як дістатися?

Між ст. метро ВИДУБИЧІ, ТЕРЕМКИ і ТРЦ "ART MALL" регулярно курсують безкоштовні маршрутні таксі.