Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Денний дитячий табір KidsWill Camp

Денний дитячий табір KidsWill Camp


Що таке дитяче місто професій KidsWill?

Це місце, де діти відпочивають з користю, вивчаючи в ігровій формі більше сотні професій. Тут можна на час стати дорослим і самостійним: отримати паспорт, влаштуватися на роботу, заробляти гроші і витрачати їх на свій розсуд.

Це прекрасна можливість дати дитині проявити себе з різних сторін, отримати максимально повне уявлення про існуючі професії, дізнатися устрій сучасного суспільства. А завдяки інноваційній ігровій формі навчання дитина легше і швидше запам'ятовує корисну інформацію, яка обов'язково стане в нагоді в майбутньому.

Це безліч тематичних свят для всієї родини. Тут можна відзначити незабутній день народження і випускний. Кожен день життя дитини особливий - нові враження, нові знання і безліч цікавого і невідомого навколо. А кожне свято дитини - це цілий всесвіт з емоцій, подарунків і сюрпризів, які зазвичай влаштовують батьки. Щоб за буденними турботами дорослого життя ненавмисно щось не забути, довіртеся професіоналам. У KidsWill знають, що таке незабутній і веселий день народження. Подарунки, сюрпризи, конкурси, святковий банкет і герої улюблених мультфільмів налаштують на святкову хвилю.

А влітку починається безперервний круговорот подій в денному дитячому таборі KidsWill Camp.

Унікальна програма, досвідчені вожаті, цікаві майстер-класи, творчі виступи, екскурсійні поїздки, рухливі ігри та туристичні заняття на свіжому повітрі. Програма табору включає в себе:

  • Активне проведення часу - заняття на лижних тренажерах "Proleski", відвідування батутними парку розваг "Cool Jumper" і інноваційного навчально-розважального парку "WOW Park".
  • Збалансоване 2-разове харчування - гарніри, салати та м'ясні страви, морси, фрукти і випічка на полуденок.
  • Тravel-курс - відвідування парків, екскурсії та активні ігри на свіжому повітрі.
  • Розвиток і творчість - виступи на сцені, конкурси, майстер-класи, цікаві квести, тематична програма табору, інтелектуальні ігри, навчання в форматі "едьютейнмент".
  • Безпека і досвідчені вожаті - система входу за перепустками в місто професій KidsWill, служба охорони, камери спостереження.


Професійні вожаті організують незабутній відпочинок для дітей. Вся романтика справжнього літнього табору, незабутні події та яскраві враження - це дитячий табір KidsWill Camp.

KidsWill - це щасливі діти!


Вік

6–14


Вартість

один день: 550 грн
один тиждень (5 днів): 2300 грн


Телефон

+380 (98) 38 38 353


Посилання


Адреса

Київ
вул. Заболотного, 37

Як дістатися?

Між ст. метро ВИДУБИЧІ, ТЕРЕМКИ і ТРЦ "ART MALL" регулярно курсують безкоштовні маршрутні таксі.