Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Літній денний табір для дітей KidsWill Camp

Літній денний табір для дітей KidsWill Camp


Ну нарешті! Нарешті можна скинути з плечей портфелі з підручниками і зошитами і увірватися в літо - час безтурботного відпочинку і цікавих пригод. Зробити літо незабутнім, яскравим і повним вражень легко - в дитячому таборі KidsWillCamp!

 


KidsWillCamp - це безперервний круговорот подій. Унікальна програма, досвідчені вожаті, цікаві майстер-класи, творчі виступи, екскурсійні поїздки, рухливі ігри та туристичні заняття на свіжому повітрі!

 

 

Переваги відпочинку в таборі KidsWill:

 

Активне проведення часу

Щоденні заняття на гірськолижному тренажері Proleskі і в батутному парку CoolJumper.
Навчальна туристична програма "ТravelКурс" в мальовничому парку "Феофанія" і музеї "Пирогово". Тут діти навчаться встановлювати намет, долати перешкоди, укладати рюкзак і орієнтуватися на місцевості.

 

Розвиток і творчість

У команду вожатих входять справжні професіонали: педагоги-організатори працювали в МДЦ "Артек". Увібравши в себе все найкраще з артеківської педагогіки, вони вміють залучити кожну дитину до колективної творчої діяльністі: загонові ігри, табірні заходи, майстер-класи, хобі-клуби, танцювальні та театральні конкурси, екскурсійні поїздки і загонові вечори.

 

Профорієнтованість

В програму табору включена профорієнтація, яка проходить в цікавій ігровій формі. Діти отримують змістовні уявлення про існуючі професії, розкривають свої здібності і таланти.
Головна цінність для нас - особистість дитини, її фізичний, творчий, емоційний та інтелектуальний розвиток.

 

Харчування

У таборі передбачено корисне, збалансоване дитяче меню: гарніри, салати та м'ясні страви, морси, фрукти і свіжа випічка. Для загонів організовано дворазове харчування: обід і полуденок.

 

Безпека понад усе!

Система входу за перепустками в місто професій KidsWill, служба охорони, камери спостереження, а найголовніше - вожаті професіонали, які весь час перебувають з дітьми.


Вся романтика справжнього літнього табору, неймовірні пригоди, незабутні події та яскраві враження - це дитячий табір KidsWillCamp.
 

Вартість

Пакет "Оne DAY"

Вартість: 400 грн
Оплата вноситься тільки за 1 день.

 • Харчування в дитячому кафе (обід, полуденок).
 • Ігрова програма на станціях міста, майстер-класи, творчі конкурси, загальнотабірні ігри (Всі зірки, Ерудит марафон, ECO-Mission), дискотеки.
 • Екскурсійні виїзди: стадіон "Динамо", виставка "Мерседес".
 • Рухливі ігри та прогулянки на свіжому повітрі: музей "Пирогово", парк "Феофанія".
 • Заняття в батутному парку CoolJumper і АртФабрика.


Кожен новий день в таборі це нові пригоди, нові активності, нові діти! Безліч табірних ігор, активні заняття в батутному парку, а також прогулянки на свіжому повітрі і захоплюючі екскурсії.


Для дітей від 6-14 років
2 вожатих
Група - до 20 дітей
 

Пакет "Повний + DIGITAL"

Вартість: 1750 грн. (5 днів.)
Оплата вноситься тільки за 5 днів.

 • Харчування в дитячому кафе (обід, полуденок).
 • Ігрова програма на станціях міста, майстер-класи, творчі конкурси, загальнотабірні ігри (Всі зірки, Ерудит марафон, ECO-Mission), дискотеки.
 • Екскурсійні виїзди: стадіон "Динамо", виставка "Мерседес".
 • Рухливі ігри та прогулянки на свіжому повітрі: музей "Пирогово", парк "Феофанія", ВДНХ.
 • Заняття в батутному парку CoolJumper і АртФабрика.
 • Туристичні заняття за програмою "TRAVEL Курс".
 • Програма VLOG. Навчальний курс відеоблогінга: зйомки і монтаж відео, робота з професійною фото / відео-технікою, створення каналу і відеоблогу загону.
 • Щоденні заняття на гірськолижному тренажері "Proleskі".
 • Розваги на SkyFamilyPark (зорбінг, пляжний волейбол, ігри, фотосесія).

 

Загін формується на початку зміни і в такому складі діти проводять 5 табірних днів. Програма зміни дозволить відчути атмосферу справжнього табору. Діти зможуть знайти собі нових друзів, відвідати цікаві екскурсії, виступити на сцені, а найголовніше - стати єдиною дружною командою! Заняття за програмою відеоблогінга, туристичні курси і катання на гірськолижному тренажері сприяють інтелектуальному та фізичному розвитку дитини.

Для дітей від 6-14 років
2 вожатих
Група - до 20 дітей
 

Детальніше на сайті та за тел. (066) 383-83-53


Вік

6–14


Вартість

Пакет "Оne DAY" (один день): 400 грн
Пакет "Повний + DIGITAL" (5 днів): 1750 грн


Телефон

+38 (098) 38 38 353
+38 (093) 38 38 353


Посилання


Адреса

Київ
вул. Заболотного, 37, ТРЦ «ARTMall»