Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Космічні екскурсії в ТРЦ Gulliver

Космічні екскурсії в ТРЦ Gulliver


ТРЦ Gulliver оголошує місяць космосу в Києві! Вперше в Україні легендарна космічна виставка Kids on the Moon!


Що це?

Це подорож у світ відкриття космосу у форматі виставки, де діти з захопленням можуть побачити і навіть протестувати на собі найцікавіші моменти з життя космонавтів. Захід працює як екскурсія, де можна грати, подорожувати космічним шатлом до нових зірок, роздивлятись фото або переглядати кіно про історію космічних пригод, з часів програми "Аполлон" і до наших днів. Астронавти-аніматори допоможуть дітям перевтілитися на справжніх космонавтів — відповідний костюм знайдеться для кожного! Експозиція та костюми розраховані на дітлахів 5-12 років.

Мета проекту — показати фантастичну подорож людства в дослідженні космосу, а також привернути увагу дітей та дорослих до веселого та педагогічного шляху поглиблення знань про космос.


Коли?

Виставка працює кожного дня з 21 травня по 17 червня, екскурсії проводяться один раз на годину:

  • будні: з 14:00 до 20:00 (останній сеанс починається о 19:00)
  • вихідні: з 12:00 до 18:00 (останній сеанс починається о 17:00)


Де?

У центральному атріумі ТРЦ Gulliver на 1 поверсі.


Як потрапити?

Екскурсія безкоштовна! Єдине, що потрібно — зареєструвати дитину (або групу до 20 дітей) за посиланням: http://bit.ly/2YddrPM
У формі реєстрації обирайте потрібну дату та час, оберіть кількість відвідувачів та залиште ваш телефон! І це все! За декілька хвилин адміністратор зателефонує вам для підтвердження бронювання.

Якщо у вас є запитання або ви хочете внести зміни у бронювання, телефонуйте +380637595585. Космічний адміністратор приймає дзвінки кожен день з 11:00 до 19:00.

Вперед назустріч космічним пригодам разом з Gulliver!


Вік

5–12


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (63) 759 55 85


Посилання


Адреса

Київ
пл. Спортивна, 1-А