ТРЦ Gulliver

ТРЦ Gulliver


Торгово-розважальний центр Gulliver розміщений в історичному і одночасно адміністративно-діловому центрі Києва.

Gulliver став ексклюзивним з усіх сторін – з точки зору масштабу, розкоші, дизайну і набору різноманітних послуг. Коли ви заходите до торгово-розважального центру, потрапляєте у 8-рівневий атріум, відчуваєте повітря і простір. Подібні рішення були запозичені із найбільш сучасних проектів, реалізованих у Дубаї, Гонконзі і Лондоні.

На величезній території торгово-розважального центру розмістилися майже 150 магазинів різних профілів: модного, класичного і молодіжного одягу, взуття, товарів для спорту, дітей та оселі, подарунків і аксесуарів, в тому числі бренди іспанської групи Inditex (Zara Home, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull and Bear, Oysho), бренди польської групи LPP (Reserved, Mohito, Cropp Town, House). Супермаркет «Сільпо», магазин побутової електроніки і техніки «Ельдорадо», супермаркет для дому JYSK. Розташований в ТРЦ і Візовий Сервіс центр.

Розважальну складову представляє дитячий ігровий центр «ГуліверіЯ», Gulliver боулінг на 24 доріжки з відокремленими VIP-зонами та баром і сучасний 6-зальний кінотеатр «Оскар». А також фітнес-центр з унікальним панорамним видом на Київ і 25-метровим басейном.

У ТРЦ функціонують близько 20 закладів з різноманітною кухнею: від традиційної української до вишуканї італійської та японської, серед яких відомі ресторани Mr.Zuma, Merkato та RAY.

Для зручності відвідувачів у комплексі цілодобово функціонує критий паркінг на 450 машиномісць і паркінг біля ТРЦ.


Заходи організатора

Мультимедійне шоу "Україна всесвіту"

06–28 Лютого, 12:00–19:30.

Безкоштовні лекції про здоров'я в ТРЦ Gulliver

11 Лютого, 14:00
18 Лютого, 14:00.


Контакти

+380 (98) 555 55 09


Посилання


Адреса

Київ
пл. Спортивна, 1-А