Школа на газоні. Приватний дитячий садокПриватний дитячий садок "Школа на газоні" розташувався в зеленій частині міста, поряд з Голосіївським лісом.

Тут діти на власному досвіді дізнаються як влаштований світ, а білінгвальне середовище допомагає дітям вивчити англійську мову «проживаючи» її разом зі спікером.


В основі системи лежить проектна освіта та індивідуальний підхід: один вихователь для п’ятьох діток. У дітей більше мотивації до навчання, коли дається можливість вивчати те, що цікаво.

Усі заняття, включно з музикою, йогою, театром, англійською, проводяться у великих світлих кімнатах або у власному садку з дитячим майданчиком. Засновники, вихователі, батьки та діти взаємодіють для досягнення спільної мети — побудови культури, що шанує дитинство як час для дослідження, творення та радості!

Наша найкраща класна кімната - це наший сад!

Діти багато чому вчаться у довкілля, і ми підтримуємо їх близькість до природи: всі заняття, які можна провести на свіжому повітрі, ми проводимо у нас в саду. Тут діти гуляють, грають, вчаться і доглядають за своїм городом.

Безпека

 У нашій Школі на газоні дуже уважно ставляться до безпеки.  Цокольний поверх повністю обладнаний для того, щоб діти відчували себе комфортно і безпечно у разі повітряної тривоги.  У приміщенні встановлено протипожежне обладнання.  Також на території нашої школи встановлено камери відеоспостереження.


Контакти

+380 (99) 219 60 10
shkolanagazoni@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Цимбалів яр, 70