Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Культурний Декрет. "Бути чоловіком"

Культурний Декрет. "Бути чоловіком"


Запрошуємо мам, тат, бабусь та дідусів із малятами на Культурний Декрет у музеї Шевченка!


Культурний Декрет – проєкт Національного музею Тараса Шевченка, що складається із занять-екскурсій для батьків із малюками змінною галереєю музею. Цей формат створено для мистецького дозвілля батьків із дітьми віком від 0 до 3 років.

Цього разу ми поговоримо про те, яким має бути справжній чоловік. Чи обов’язковою характеристикою «справжньочоловічості» є мужність, безкомпромісність і сила? І чи намагався Тарас Шевченко відповідати критеріям, які застосовували до чоловіків у його час?

Доки малята бавитимуться, співробітники музею проведуть для Вас екскурсію змінною галереєю «Бути чоловіком». Вона містить 9 автопортретів Тараса Шевченка, за кожним із яких – певний життєвий досвід автора. Ви дізнаєтесь, яким Шевченко був у різний час: молодим, сповненим сил і виснаженим не за роками, щасливим і в депресії, мудрим старцем, товаришем, який дає мистецькі поради, солдатом, який не з власної волі став частиною армії окупанта, батьком, який попри пристрасне бажання, не відбувся для конкретної дитини, але став таким для цілого народу.

Для зручності малят та батьків у нас є килим та іграшки, ліфти та пандуси, окрема кімната для догляду за дитиною з пеленатором.


Форма для реєстрації: https://cutt.ly/bnXfE5k

Телефон для довідок: (044) 234-40-39 


Вік

0+


Вартість

участь для однієї родини: 80 грн


Телефон

+380 (44) 234 40 39


Посилання


Адреса

Київ
бульвар Тараса Шевченко, 12

Як дістатися?

м. Площа Льва Толстого, м. Університет, м. Театральна