Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Резиденція святого Миколая у Великій лаврській дзвіниціУ Великій лаврській дзвіниці відкриває двері Резиденція Святого Миколая.

З 1 грудня у Національному заповіднику "Києво-Печерська лавра" розпочне роботу Резиденція Святого Миколая. Вона розміститься у самому серці Києво-Печерської лаври – у Великій лаврській дзвіниці, до якої днями відкрито доступ для киян та гостей міста.

Нині діти та дорослі прагнуть вірити в диво, хочуть здійснення своїх мрій та сподівань. Одним з найзаповітніших бажань усіх українців, безумовно, є наша Перемога над російськими загарбниками та мир!

Всі охочі зможуть не лише написати листа Святому Миколаю, а й випробувати чарівну силу арки бажань, ставши під нею і загадавши свої найзаповітніші прагнення. Також відвідувачам Резиденції вдасться зустрітися зі Святим Миколаєм та зробити фото на згадку.

Водночас можна оглянути різдвяно-новорічні витвори митців Національної спілки художників України, Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, оригінальні твори Асоціації майстрів клаптикового шиття України (Ukrainian Quilter's Association) та зворушливі дитячі малюнки художньої студії «Маленький принц».


Незмінний партнер заходу: Печерська районна в місті Києві державна адміністрація.

Поспішайте насолодитися миттю казковості, що можна відчути лише у святій та вічній Києво-Печерській лаврі!

У разі повітряної тривоги укриття працює на першому поверсі Дзвіниці.

З вірою в нашу Перемогу, із вдячністю мужнім Силам безпеки й оборони, усім, хто тримає фронт, задля того, щоб наша країна виборола волю!

Через воєнний стан прийом відвідувачів у день відкриття (1 грудня о 14:00) – виключно за запрошеннями.


Резиденцію буде відкрито щосуботи та щонеділі, а також 6, 19 та 25 грудня з 11:00 до 16:00 за адресою: вул. Лаврська, 9, Національний заповідник "Києво-Печерська лавра", Велика лаврська дзвіниця.

Відвідування груп – за попереднім замовленням (з середи до п’ятниці). Телефонувати за номерами: (044) 406-63-59; 406-63-66; 050-276-00-94.


Вік

0+


Телефон

+380 (44) 406 63 59
+380 (44) 406 63 66
+380 (50) 276 00 94


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лаврська, 9

Як дістатися?

Від станції метро "Арсенальна" тролейбусом №38 або автобусом №24, зупинка "Києво-Печерська лавра".