Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Безкоштовні онлайн-інтерактиви до Дня захисту дітей від музею у темряві

Безкоштовні онлайн-інтерактиви до Дня захисту дітей від музею у темряві


1 червня о 16:00 музей у темряві "Третя після опівночі" проведе безкоштовний онлайн-інтерактив до Дня захисту дітей.

На заняттях діти потренують свої органи чуття та познайомляться з незрячими гідами музею!

 

Під час карантину музей у темряві не може проводити екскурсії, але продовжує вибудовувати діалог між зрячими та незрячими. Для цього команда музею розробила онлайн-квест "5 чуттів" за участі ведучого та незрячих гідів, спробувати який безкоштовно зможуть усі бажаючі в День захисту дітей

 

"18 травня, в Міжнародний день музеїв, ми вже випробували такий формат, на який зареєструвалось понад 300 сімей! Інтерактиви стали цікавими й для дорослих, які разом із дітками взяли у них участь. Для тих же, хто хоче продовжувати розвивати свої органи чуття, у нас є цілий курс з 5-ти занять", — Аліна Марненко, співзасновниця та керівниця музею.

 

Які улюблені запахи людини і як вони на нас впливають? Чи існують певні ділянки на язику для кожного смаку? Як розпізнати емоцію на слух? Про це та інше учасники дізнаються вже в понеділок!

 

Участь є безкоштовною за умови реєстрації на сайті: https://0300.com.ua/5chuttiv

Уся важлива інформація подається у формі ігор, малювання та тестів, тож дітки не нудьгують, а весело та з користю проводять час. 

"Дочці більше всього сподобалось відгадувати мультик на звук та рахувати цвірінькання птахів. А мені прийшлося до вподоби те, що важливі факти подавались у доступній формі, зрозумілою термінологією. Однозначно раджу кожному відвідати ці інтерактивні заняття!", — Катерина, мама 7-річної Міли.

 

Команда "Третя після опівночі" знає, як зайняти дітей весело та з користю. Переконайтеся самі у Міжнародний день захисту дітей!


Вік

6–9


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (73) 345 03 00


Посилання


Адреса

Київ
вул. О. Гончара, 45в

Як дістатися?

ст.м. Золоті Ворота або Університет