Музей у темряві "Третя після опівночі"

Музей у темряві "Третя після опівночі"


Музей у темряві "Третя після опівночі" - єдиний в Україні музей, де всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів.


Тут ви зможете пережити унікальний досвід, який точно змінить ваше уявлення про те, як ми сприймаємо світ. Це можливість дізнатись більше про можливості нашого організму, а також про те, як живуть незрячі люди, та задати їм будь-які питання особисто.

  • Екскурсія "Прогулянка в темряві" | 90 хвилин

На вас чекає 5 різних кімнат -  кожна з них реалістично повторює певне місце з нашого життя - із звуками, запахами та облаштуванням. За 90 хвилин ви пройдете всі 5 кімнат та спробуєте повторити свій звичайний день. З однією лиш різницею - ви будете в абсолютній темряві, а отже, не зможете користуватися зором. Тому максимально загострите всі інші відчуття та зрозумієте, на що ж здатен наш організм. Як думаєте, зможете перейти дорогу в суцільній темряві або ж навпомацки налити води у склянку?

А вже після екскурсії, в кімнаті відпочинку,  ви зможете ознайомитися зі шрифтом Брайля, спробувати відгадати на дотик тактильні малюнки, пограти в спеціальні шашки, шахи для незрячих, а також на вас чекає ще багато чого цікавого!

Екскурсія проводиться для групи до 4-х людей. Вартість екскурсії для групи: 800-1000 грн в залежності від часу відвідування.

Також можливе проведення екскурсій для груп до 24 осіб та для шкільних груп  -  за попереднім узгодженням. Деталі за тел. 073 345 0300.


Обов’язкове попереднє бронювання! Обрати час та забронювати екскурсію можна на сайті www.0300.com.ua


Час роботи

Пн–Нд 12:00–22:00.


Квитки

Дитячий квиток : 125 грн (ціна змінюється залежно від кількості осіб)


Контакти

+380 (73) 345 03 00
administrator@0300.com.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. О. Гончара, 45в

Як дістатися?

ст.м. Золоті Ворота або Університет