Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Онлайн-семінар для батьків та вчителів: як говорити з дітьми про мистецтво?

Онлайн-семінар для батьків та вчителів: як говорити з дітьми про мистецтво?


20 серпня 2020 року відбудеться безкоштовний онлайн-семінар, що присвячений публікації першої з серії освітніх брошур від Лабораторії сучасного мистецтва.


Дмитро Красний  Біографії речей: як говорити про історію через предмети та відбитки

Кураторки: Валерія Карпань і Марина Хрипун

Перший номер Лабораторії сучасного мистецтва розвиває тему Родинного альбому, що є центральною для цьогорічного сезону мобільного культурного центру Гуртобус. Брошура, створена кураторською групою, розповідатиме про роботу з історичною пам’яттю через власні спогади та поєднання предметів — нових і знайдених на антресолях, у серванті, на блішці, — на прикладі художньої практики митця Дмитра Красного. 

Як разом із підлітками досліджувати родинну історію через роботу з архівами та знайденими об’єктами? Представлений у брошурі метод поєднує реді-мейд, скульптуру, інсталяцію, графіку та фотографію. Під час онлайн-семінару художник Дмитро Красний та кураторки Валерія Карпань і Марина Хрипун розкажуть більше про ці медіуми, запропонувавши учасницям та учасникам онлайн-семінарів створити власну виставку про родинну історію.

Укладена у вигляді зіну, брошура матиме сторінки, доступні для читачів і читачок із порушеннями зору. Семінар та видання можуть стати в пригоді представникам і представницям неформальної мистецької освіти, будинків культури, ЦДЮТ, викладачам і викладачкам  художніх дисциплін, батькам, зацікавленим у домашній мистецькій освіті, та всім, хто бажає дізнатися більше про описану художню практику. 

Вік, на який розрахований посібник-брошура — 11-13 років, проте практичні вправи видання можуть бути підлаштовані під різний вік.

Деталі та реєстрація на семінари - за посиланням


Вік

11–13


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ