Лабораторія сучасного мистецтва

Лабораторія сучасного мистецтва


Лабораторія сучасного мистецтва — серія з 7 безкоштовних брошур та семінарів, розроблена досвіченими кураторами та митцями для пояснення актуальних мистецьких практик.

Брошури вміщують теорію і практичні завдання, які допоможуть дітям та підліткам вивчати сучасне мистецтво за допомогою дорослих. Проект створений Платформою культурних ініціатиф ІЗОЛЯЦІЯ за підтримки Українського культурного фонду.

Перший семінар відбудеться 20 серпня, заключний — 15 жовтня 2020 року. Розклад семінарів ви можете знайти за посиланням. Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією.

Семінари будуть цікаві: батькам, представникам освітніх ініціатив, будинків культури, хабів, креативних просторів, коворкінгів, НГО, бібліотек, викладачам художніх та загальноосвітніх шкіл.


ДОВІДКА:  
Лабораторія сучасного мистецтва
— програмне онлайн-продовження мобільного культурного центру Гуртобус / Community Culture Bus від фонду ІЗОЛЯЦІЯ (за підтримки Посольства США в Києві).  У 2019 році  Гуртобус відвідав 24 міста у 14 областях України із мистецькими та освітніми подіями, про які ви можете дізнатися за лінком.

ІЗОЛЯЦІЯ — неприбуткова недержавна платформа культурних ініціатив, заснована 2010 року в Донецьку на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів, якому фонд завдячує своїм ім’ям. У червні 2014 року територію ІЗОЛЯЦІЇ захопили озброєні представники самопроголошеної «Донецької Народної Республіки», після чого інституція перебралася до Києва. Попри переїзд, Донбас залишається в фокусі програмної діяльності ІЗОЛЯЦІЇ.

Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 році як нова модель надання державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій на конкурсних засадах. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід’ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.


Посилання


Адреса

Київ