Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Kindermusik. Заняття для дітей від 6 місяців

Kindermusik. Заняття для дітей від 6 місяців


Щовівторка та п'ятниці в "Зеленці" проходять ранкові зустрічі з Kindermusik з Оленою Гавриленко.

  • Kindermusik - це найкраща міжнародна програма розвитку дитини через музику і рух від народження!
  • Це - різноманітна музика з усього світу для дітей і батьків, англійська мова, творчість, уява, танець, гра на музичних інструментах, спів і море позитивних емоцій.
  • Це - спільний з малюком творчий простір, розвиток емоційного інтелекту дитини, а також - втілення дитинства, якби його можна було втілити.

Відомо, що музика стимулює розвиток всіх сфер головного мозку дитини. При навчанні маленьких дітей дуже важливо, щоб цей процес проходив в ігровій, цікавій та емоційній формі.


Програма Kindermusik в постійних групах передбачає домашні матеріали для кожної сім'ї (книги, музичні диски, музичний інструмент), щоб дитина мала можливість займатися з найближчими людьми вдома, хоча б 5-10 хвилин в день, у цьому випадку навчання відбувається комплексно, т. к. має цикл (заняття в класі і в домашній, рідний обстановці).


Ведуча - Альона Гавриленко - ліцензований викладач Kindermusik, викладач арт-терапевтичної програми для батьків з дітьми ART Music, сертифікований викладач міжнародної школи freedomDANCE (практика усвідомленого руху і медитації в танці), керівник і ведучий викладач творчої студії для дітей та батьків, майстер гармонійних комунікацій , співавтор програм Центр Розвитку Чоловіки і Жінки "Епоха".


Вік дітей в групі - від 8 місяців до 3 років.

Тривалість заняття: 45 хвилин

Кількість людей в групі обмежена - 10 пар (дитина+дорослий).


Реєстрація за телефоном +38 093 379 41 41, +38 093 018 78 39.


Вік

1–3


Вартість

заняття вживу (оффлайн): 200 грн (дитина + мама/тато)
заняття в онлайн форматі: 180 грн


Телефон

+380 (93) 379 41 41
+380 (97) 557 58 92


Посилання


Адреса

Київ
вул. Ярославiв Вал, 11/1