Коворкінг з дітьми Zelenka

Коворкінг з дітьми Zelenka


Спільнопростір ZELENKA - це перший в Україні простір для роботи, творчості та спільного розвитку батьків та їх дітей.

 

Ми пропонуємо зручні робочі місця у окремому приміщенні (Co-working) для активних батьків, які бажають лишити дітей неподалік під доглядом дбайливої няні у компанії малюків. До ваших послуг також душевний простір (Time-cafe) для відпочинку та спільного розвитку відвідувачів будь-якого віку.

УВАГА! Насолодитися відпочинком у Зеленці разом із дітьми ви можете у будь-який час протягом дня. А простір Co-working тимчасово працює лише щовівторка та щочетверга з 10:00 до 13:00 та з 16:00 до 19:00.

 

Бажаєте скористатися у Зеленці послугами няні - будь ласка, попередьте адміністрацію про це заздалегідь за тел.: (093) 018-78-39.

 

Вартість перебування у просторі Time-cafe: 60 грн/год. 
Місце в Co-working (з послугами няні): 100 грн/год (мінімум 2 год) - за умови попереднього резервування. 
Діти до 5 років відвідують Зеленку безкоштовно!

 

Доступ до мережі Інтернет, чай, кава, какао та кукурудзяні сушки включено в оплату перебування в просторах Time-cafe та Co-working. Додатково оплачуються смачна домашня випічка, корисні натуральні цукерки та гранола з йогуртом. Також Ви можете замовити страви із найближчих ресторанів або принести звичну для Вашого малюка їжу з собою.

 

У Зеленці завжди раді сім'ям! У нас панує атмосфера затишку та взаємної поваги дорослих та дітей до потреб та інтересів одне одного.

 

За додаткову платню ви маєте змогу винаймати частину або все приміщення для реалізації власних планів. Або запропонуйте нам ваш варіант співпраці.

Радимо лишити нам свій е-мейл, щоб одними з перших дізнаватися усі актуальні новини та отримувати завчасно афішу подій. 

 

До зустрічі в оновленій Зеленці!


Контакти

+38 (093) 018 78 39
zelenka.coworking@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Ярославiв Вал, 11/1