Gelarty

Gelarty


Ice cream studio and restaurant


"Бонжорно! Я — Массімо Джеларті, і морозиво — моя пристрасть. З часом мене розчарувала індустрія: я зрозумів, що вона нас обманює, і морозиво — вже не справжнє! Тому я відкрив власну студію, і разом із геніальними Айс-Крім Шефами (Ice Cream Chef) ми перевинайшли морозиво: відновили стародавню технологію і повністю відмовилися від синтетичних компонентів. Ми готуємо морозиво виключно з натуральних інгредієнтів і заморожуємо просто на очах у гостей. Я відтворив суть морозива — короткого моменту найвищого задоволення, який не може і не повинен місяцями лежати в холодильнику.

730 років тому Марко Поло привіз в Італію викрадені в Китаї рецепти дивовижного делікатесу. Це було перше морозиво — надреальне задоволення, яке ніяк не можна було зберегти, адже холодильників ще не було.

Я знайшов ці рецепти в старих італійських книгах, і вони полонили мене. Я запитав себе: Массімо, чому ти живеш у світі нудотного штучного морозива? Тоді я наважився: зібрав команду геніальних творців і відкрив студію морозива. Ми оголосили війну синтетиці та готуємо виключно з натуральних інгредієнтів: якщо це “Горгонзола і груша”, то справжня горгонзола і справжня груша!

Морозиво — наша пристрасть, і ми вкладаємо в нього душу: змішуємо натуральні інгредієнти на очах у гостя, а потім заморожуємо все це рідким азотом. Шейкер огортається туманом — і починається справжня магія! А наші славетні роли з морозива ми готуємо просто на крижаному столі — і це теж дивовижне видовище.

Я завжди мріяв зробити таке морозиво, щоб хотілося спробувати всі сорти до єдиного. Я вірю, що морозиво — це особлива магія, і щоразу готуючи нове, відчуваю себе чарівником у власному шоу.

Морозиво Массімо Джеларті — це лабораторія фантазії. Ви не повірите, але ми робимо з морозива суші, роли, бургери, шедевральні десерти і піцу, доповнюємо ним салати, закуски, перші й основні страви! Мадагаскарська ваніль, трюфель, кунжут, чай масала, маскарпоне з йогуртом — нехай ваша голова йде обертом від цих смаків, нехай вони сняться вам, нехай діти просять на день народження саме лише морозиво Gelarty! Б’єнвенуто — ласкаво просимо до Massimo Gelarty!"


Час роботи

Пн–Нд 10:00–23:00.


Контакти

+380 (63) 700 02 07
info@gelarty.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Берковецька, 6Д, ТРЦ Лавина