Future education center (Центр освіти майбутнього 3/7)

Future education center (Центр освіти майбутнього 3/7)


Міжнародна мережа центрів позашкільної інноваційної освіти. Діагностика внутрішнього потенціалу дитини, активація закладених можливостей і коуч супровід до результату.

В основі лежить ізраїльська технологія по активації індивідуального мислення і конкурентоспроможності.

Розвиток унікальних здібностей дитини та виховання навичок Лідера, Бізнесмена, Творчого Генія.

Діагностика талантів Вашої дитини та навчання ними користуватися. Розвиток стратегічних навичок (Soft Skills), які забезпечать дитині конкурентоспроможність в сучасному швидкоплинному світі.

Сам підхід заснований на мікро навчанні, роботі над проектами і командній роботі. Спрямований на залучення різнобічних можливостей дитини, що дозволяє гармонійно розвивати його праве і ліве півкулі головного мозку. Також в методику викладання закладений принцип індивідуального розвитку дитини. Так дитина легко і швидко розвиває свої персональні здібності при цьому працюючи в команді. Формує корисні навички, підвищуючи інтерес до пізнання.

Що пропонується:

1. Діагностика внутрішнього потенціалу дитини


Future Education Center 3/7 - єдина система в світі, яка дає повну багаторівневу діагностику якостей характеру, індивідуальних здібностей і можливостей розвитку дитини на даному етапі життя дитини.

2. Індивідуальна програма розвитку

Стратегія розвитку талантів складається для кожної дитини індивідуально. Спирається на дані діагностики, запит батьків та побажання дитини з розвитку певних навичок і компетенцій. Складається з авторських ігрових модулів, спрямованих на виховання навичок у сферах Бізнес, Лідерство, Творчість.

Методи дозволяють розширити можливості індивідуального мислення дитини; збільшити обсяги пам'яті та уваги; підвищити рівні коефіцієнтів особистої ефективності; розвинути емоційний інтелект.

3. Індивідуальний річний коуч супровід

Супроводжуємо реалізацію стратегії до отримання результату. Супровід, охоплювати 176 годин на рік індивідуальної роботи коуча з дитиною і 24 години роботи коуча з батьками.

Щомісячний контроль динаміки розвитку навичок.

4. Підвищуємо рівні коефіцієнтів особистої ефективності

Відбувається в процесі індивідуальної роботи з коучем і Upgrade-турів. Дитина напрацьовує корисні навички, які дозволяють провести апгрейд системи та вийти на новий рівень успішності, самореалізації та творчості.

5. Даємо не інформація, а практичні навички

Завдання навчання - виховання навичок, які допоможуть в майбутньому реалізувати життєву стратегію дитини, стати успішним і щасливим. Навчання проходить в ігровому форматі та творчій атмосфері.

6. Гарантуємо результат!

Наші методики перевірені 20-річної роботи з дорослими і 8-річної роботи з дітьми, в тому числі з власними дітьми. Результат досягається завдяки плідній співпраці коуча і батьків для досягнення цілей і завдань з розвитку дитини.

 


Контакти

+380 (67) 466 76 11
info@center37.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Нагірина, 15

Як дістатися?

Як дістатися до нас максимально швидко і зручно?

Найближче метро - це станція метро Лук'янівська.

1. Прямий автобус маршрутом №31 (НЕ маршрутка!) - від метро Лук'янівська (зупинка по вулиці Білоруська - вихід з магазину "Сільпо"). Вийти на першій зупинці по вулиці Нагірна - поруч окремий красивий 10-ти поверховий новобуд.

2. Тролейбус маршрутом №6, №18, №33 - від метро Лук'янівська (зупинка по вулиці Артема - через дорогу від метро). Їхати в бік ТЦ "Променада". Вийти на "Куренівсько спуску" - це 3-тя зупинка від метро Лук'янівська. Потім 3 хвилини пішки в сторону Нагірної, 15 до 10-ти поверховому новобудові.