Літній табір у Дитячому клубі-садку Вікторії Міронової

Літній табір у Дитячому клубі-садку Вікторії Міронової


Запрошуємо діток від 6-11 років в літній табір з 3 червня 2024 по 30 серпня 2024.

  • Графік: пн-пт, 9:00-19:00

  • Вартість: 850 грн/день, при оплаті від 2-х тижнів знижка (-15%)

  • Харчування: 4-разове, включене у вартістьВідпочинок дітей влітку на території нашого табору насичений спортивними іграми, активними квестами, пізнавальними та творчими майстер-класами.

Здорове фізичне навантаження не можливе без сил та енергії. Тож у нас затверджене повноцінне 4-х разове харчування – смачне, поживне та збалансоване.


Щодо безпеки! Табір знаходиться на закритій території під охороною! Діти завжди під наглядом професійних вожатих. На випадок повітряної тривоги у нас є надійні укриття.В нашому таборі на дітей чекають:

Сучасні розваги

Дні у таборі насичені сучасними активностями: прогулянки на свіжому повітрі, квести, командні тімбілдинги, майстер-класи та багато іншого.


  • Басейн

У нашому таборі ваша дитина не тільки проведе незабутній відпочинок, а зможе насолоджуватись купанням в басейні. 

  • Досвідчені професійні вожаті

З дітьми працюють професійні вожаті, які поділяться унікальними знаннями, забезпечать безпеку та найкращий відпочинок з користю!

  • 4-разове харчування 

Повноцінне триразове харчування відповідає сучасним вимогам дієтології та санітарним нормам. Меню може бути підлаштоване під особливості харчування дитини.

  • Оновлена тематична програма 2024


Кожен день у таборі - це нові пригоди та завдання, живе спілкування з друзями, єднання з природою, незабутні емоції. Цікаві тематичні тижні з різноманітними розвагами, майстер класами та іграми.

  • Безпека

Територія табору знаходиться під цілодобовою охороною. Є власне облаштоване укриття де під час тривоги діти знаходяться у безпеці.


Коли

3 Червня - 30 Серпня, час: 09:00-19:00.


Вік

6–11


Вартість

один день: 850 грн


Телефон

+380 (63) 343 22 30


Посилання


Адреса

Київ
вул. Кар’єрна, 19г