Дитячий клуб-сад Вікторії МіроновоїПриватний інклюзивний сучасний дитячий сад і сімейний клуб запрошує ваших діток!


Садки знаходяться за адресами:

  • м. Київ, вул. Кар’єрна, 19г (Караваєві дачі). Тел. +38 (063) 343-22-30 
  • м. Київ, вул. Стадіонна, 6 (метро Вокзальна). Тел. +38 (093) 168-70-52

Instagram https://instagram.com/vmkidsclub?igshid=1mkf6974mjdvh
Facebook https://www.facebook.com/groups/happychildren.in.ua/


Чому варто обрати дитячий садок Вікторії Міронової?

1. Педагоги та вихователі мають психологічну освіту.
Молоді та креативні педагоги точно знають, що сподобається вашому малюку, як його залучити до навчання та загальногрупових ігор, як зробити адаптацію м’якою та малотравматичною. Впродовж всього дня в садочку дитина знаходиться під наглядом професіоналів, які в будь-який момент зможуть правильно підтримати її та надати психологічну допомогу згідно з віком. 

2. Тільки перевірені методики!
У вихованні використовуються сучасні та іноваційні методичні матеріали, які ретельно відбираються та перевіряються. Виключно найкращі та найкорисніші завдання пропонуються вашим діткам для їхнього розвитку та навчання.

3. Різнобічний розвиток дитини, не виходячи з садочка.
У програму садочка, окрім щоденних загальнорозвиваючих, входять заняття з підготовки до школи, музики та англійської мови. Кожен день дітки займаються фізкультурою, дитячою йогою та роблять ранкову зарядку. Та за бажанням, малюк має змогу відвідувати й інші цікаві для себе напрямки під час перебування в садочку. Дітям пропонуються такі напрямки: сучасна хореографія, вокал (в групі або індивідуально), гончарство, поглиблене вивчення англійської мови та гра на музичних інструментах.

4. Молодий та креативний колектив
Педагоги сучасні та прогресивні, мають величезну кількість ідей та постійно вдосконалюють свої професійні компетентності, відвідуючи навчальні тренінги, семінари та курси. Вони завжди знайдуть «ключ» до кожної дитини і неодмінно стануть для неї найкращим другом. Діткам завжди цікаво, весело, а головне - корисно!

5. Безпека в садочку.
Територія садочка оснащена системою відеонагляду та цілодобово знаходиться під охороною.

6. Зручний графік роботи.
Для зручності батьків садок працює з 8 години ранку до 7 години вечора. Також є можливість залишити дитину в групі продовженого дня за попередньою домовленістю.

7. Високий рівень підготовки до школи.
Підготовці малюків до школи приділяють багато часу. В садочках діти підвищують як hard skills, так і soft skills. По закінченню садочка діти опановують навички читання, письма, логічного мислення та отримують знання з математики. Але в сучасному світі цього недостатньо для досягнення успіху. Тому активно підвищують і «м’які навики»: діти навчаються правильно комунікувати та співпрацювати з однолітками і дорослими; креативно і критично мислити; справлятися зі своїми емоціями та екологічно їх виражати. Саме за рахунок комплексного підходу в розвитку soft та hard skills усі випускники без проблем адаптуються до шкільних умов та в новому колективі.

8. Безпечні іграшки.
Діткам пропонують тільки якісні, безпечні та корисні іграшки для їхнього розвитку та психологічного становлення. В садочку ви не знайдете іграшок, що провокують дитину на агресивну поведінку (зброю, військову техніку, солдатів). 

9. Час для розваг.
Окрім навчання, є час гарно веселитися! Кожного місяця діти мають змогу відвідати крутезну тематичну вечірку, яка відбувається в садочку. Це чудовий веселий час для ігор з друзями. Також діти їздять на екскурсії та відвідують нові цікаві місця!

10. Садок для всіх.
Для дітей з особливостями розвитку або мовлення пропонують корекційну та логопедичну групи. Програма розвитку для кожної дитини складається індивідуально досвідченим логопедом, дефектологом та дитячим психологом.

11. Індивідуальне меню (корисне харчування)
Садочок співпрацює з найкращою кейтеринговою фірмою в Києві! Кожного тижня нове меню. Є вегетаріанське, безглютенове та безлактозне меню. Також для маленьких вередунчиків, які полюбляють лише мамину їжу або знаходяться на спеціальній дієті, є можливість приносити своє харчування.


Контакти

+380 (63) 343 22 30
+380 (93) 168 70 52
club@happychildren.in.ua


Посилання


Адреса

Київ

Локації