Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Діти змінюють місто

Діти змінюють місто


Світ навколо нас змінюється з космічною швидкістю. А за ним не відстають і діти. І через 10-15 років саме вони почнуть адаптувати під себе наші міста.

Зрозуміти цих дітей, навчити їх тому, як можна змінювати світ на краще, та долучити до цього процесу вже зараз – місія Дитячої Архітектурної Студії.

Це буде реалізовуватися з малих, але важливих, кроків. Разом із компанією "ZinCo Ukraine - ЗінКо Україна - зелені дахи", чия основна діяльність – озеленення дахів та ландшафтна архітектура, Студія організовує черговий дитячий табір. З 22 до 26 липня діти будуть працювати над реальним проектом та готуватимуть презентацію своїх робіт.


Про що проект?

Мешканці одного з нових житлових комплексів у центрі Києва, що не дочекалися виконання забудовником обіцянки зробити зелений дах над паркінгом, звернулися до ZinCo. А ZinCo – до Студії Arch4kids.

Результат дитячої роботи всі охочі зможуть побачити у п’ятницю, 26 липня, у простірі ZinCo Rooftop Hub.


Чому прийти?

Бо організатори підійшли до питання комплексно та запросили кількох експертів та просто цікавих людей.
Першим гостем стане Станислав Демин - архітектор, урбаніст та насамперед батько. У форматі дискусії він розповість про проблеми взаємодії влади і мешканців міста, про успішні та не дуже проекти.
А також послухаєте дитячого психолога, PhD - Наталия Гордыня. Саме вона розповість, які вони, ці "нові діти", як їх зрозуміти та як з ними жити.

Та найважливіше - спробувати побачити їх світ через ці роботи.

Запрошуються всі, кому не байдуже майбутнє наших міст, хто є батьками та зацікавлений у тому, аби найкраще підготувати своїх дітей до викликів, що постануть перед ними у найближчому майбутньому.

Участь у заході є безкоштовною.

Кількість місць у залі обмежена, тож запис є обов’язковий за посиланням bit.ly/2JIHd9k

За день до заходу шукайте ваше запрошення на пошті.


Вік

8+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (66) 081 01 01
+380 (98) 778 05 62


Посилання


Адреса

Київ
пр. Лобановського, 72, ZinCo Rooftop Hub