Arch4kids - Архітектурна студія для дітейАрхітектура - ідеальний інструмент для розвитку інтелекту дитини. Унікальна методика, що має на меті розкрити інтелектуальний та творчій потенціал кожного учня.

Для дітей від 5 до 15 років!

Що отримає ваша дитина?

Розвиток навичок, необхідних для професіійного успіху у майбутньому, а саме:

  • вміння вирішувати комплексні завдання;
  • вміння працювати в команді;
  • вміння комунікувати  та захищати свою точку зору;
  • вміння знаходити нестандартні рішення;
  • вміння планувати і дотримуватись плану.

 

Курси для дітей

Всі курси розроблені кращими архітекторами спільно з дитячими педагогами і психологами. Вони враховують вікові особливості таким чином, щоб навчання вашої дитини було найбільш ефективним і щоб вона отримувала максимум задоволення від занять.

Кожен курс триває 8 занять, раз на тиждень по 1,5 години. Всі курси незалежні один від одного: дитина може приєднатися у будь-який момент року на будь-який курс.

На кожному занятті дитина робить макет архітектурної споруди. Тут не пропонуютьо шаблонів: кожен вигадує, планує та реалізує свій макет.


Курси

Курс "Історія Архітектури" - Дізнаєтесь, як виникла архітектура, як розвивалася і як збудовані тисячі років тому споруди впливають на сучасну архітектуру. Кожне заняття присвячене окремому періоду: від Неоліта, Давнього Єгипта, Давньої Греції до сучасної архітектури.

Курс "Сходи до Архітектури" - Вивчатимете форму, об'єм, композиції на площині та в об'ємі, дізнаєтесь про те, як правильно планувати квартиру, будинок, та ціле місто! Та звісно, зробите все у макетах.

Курс "Супер-Архітектори" - Познайомитеся із творчістю найвидатніших архітекторів: Антоніо Гауді, Захи Хадід, Ле Корбюзье, Кензо Танге, Алвара Аалто, Нормана Фостера, Френка Гери, Френка Ллойда Райта, Ренцо П'яно, Фріденсрайха Хундертвассера и будете творити у їх стилях.

Курс "Супер-Споруди: битва гігантів" - На кожному занятті порівнюєте дві з найвидатніших споруд у світі, препаруєте їх, вивчаєте, надихаєтесь, вигадуєте та робите свою супер-споруду: Ейфелева вежа, Бурдж Аль Халіфа, музей Гугенхайма та ін. Діти познайомляться із різноманітними стилями та інженерними рішеннями.

 

Філії школи:

Оболонь - Оболонська наб., 19 к1;

Голосієво - вул. Ломоносова, 46;

Осокорки: вул. Малоземельна, 2.


Контакти

+380 (66) 081 01 01
+380 (98) 778 05 62
info@arch4kids.com.ua


Посилання


Адреса

Київ
вул. Антоновича, 20г

Як дістатися?

Найближчі станції метро "Університет", "Площа Льва Толстого" та "Палац Спорту".