Дитяча школа бізнесу "KidsMarketing"

Дитяча школа бізнесу "KidsMarketing"


Дитяча школа бізнесу «KidsMarketing» - це освітня платформа в інтернеті, яка популяризує економічну освіту та підприємництво!


Пропонуємо онлайн та офлайн навчання за курсом «Основи бізнесу». Вікова категорія слухачів: діти від 9 до 14 років.

У кожного учня є свій QR-код, за яким відбувається авторизація на веб-платформі. В облікових записах розміщені навчальні матеріали проплачених тем – відео з теоретичним матеріалом, дві інтерактивні вправи, аналітична задача, десять питань для обговорення, творче завдання.

З вересня по червень діти проходять 40 тем (166 тем за 4 роки) з основ підприємництва, маркетингу, менеджменту, фінансової грамотності, банківської справи та психології.

Існують три варіанти оплати за навчання: разові оплати – передплата однієї теми, абонемент на місяць – чотирьох тем, абонемент на семестр – двадцятьох тем.


Навчання в онлайн-форматі відбувається з використанням програми конференц-зв’язку «Zoom». Курс проводять досвідчені викладачі – кандидати економічних наук, бізнесмени, маркетологи, психологи.

Після завершення навчання діти:

  • зможуть бачити потенційні можливості для ведення бізнесу в Україні, визначати сильні та слабкі сторони різних бізнесів;
  • отримають фундаментальні знання з п’яти економічних дисциплін;
  • навчаться планувати розпорядок свого життя, ставити перед собою цілі, вести особистий бюджет, делегувати повноваження, брати ініціативу на себе, бути самостійними та креативними.


Для того, щоб ви зрозуміли, що представляє собою наш курс, ми зареєстрували для вас демо-обліковий запис. Логін: demo, Пароль: DemoView-18.

Зацікавились? Тоді читайте детальну інформацію на сайті або дізнавайтеся за телефоном: +380 (93) 443 62 43.


Коли

1 Вересня 2020 - 30 Червня 2021, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

9–14


Телефон

+380 (93) 443 62 43


Посилання


Адреса

Київ
онлайн