Бізнес-школа KidsMarketing

Бізнес-школа KidsMarketing


KidsMarketing - це франчайзингова бізнес-школа, яка популяризує економічну освіту та підприємництво серед дітей 9-14 років.

 

Дитяча бізнес-школа «KidsMarketing» запрошує на навчання дітей 9-14 років!

Зміна мислення наших дітей – успішне майбутнє цілої нації! Згодні? Тисячі учнів випускаються щорічно зі шкіл та ставлять собі за мету вступити в університети на перспективну спеціальність, аби згодом знайти добре оплачувану роботу. Лише деякі з них приходять до розуміння знайти своє покликання в житті, монетизувати свої таланти і створити власну справу. Уявіть, які глобальні зміни відбудуться в житті українців, якщо з раннього шкільного віку дітям закладати основи фінансової грамотності та підприємництва? Багато з наших дітей зможуть стати такими ж відомими бізнесменами як Стів Джобс, Генрі Форд, Уолт Дісней, Річард Бренсон та інші. Ціла нація буде жити комфортним та забезпеченим життям! Шановні батьки, закладаючи в свою дитину знання з основ фінансової грамотності та підприємництва – Ви будете впевнені в її майбутньому!

 

Хто ми такі?
Ми – франчайзингова дитяча бізнес-школа «KidsMarketing», яка працює з приватними школами та дитячими центрами по всій Україні.
Бізнес-освіта дітей – це шлях у доросле успішне життя, тому ми пропонуємо Вашим дітям відвідувати заняття з бізнесу, які проходять в онлайн-школі та стаціонарно в навчальних закладах, які працюють за нашою франшизою.

Вартість:

  • одного онлайн заняття складає 330 гривень,
  • абонементу на місяць (4 онлайн заняття) – 1250 гривень
  • одного офлайн заняття – 400 гривень,
  • абонементу на місяць (4 офлайн заняття) – 1600 гривень.

Тривалість одного заняття – 2 години.

У кожного учня є особистий обліковий запис у системі навчання з матеріалами занять з доступом 24/7. Групи поділяються за віком на 9-11 років та 12-14 років. У наших групах до 8 дітей.

 

Протягом 2017-2021 навчальних років понад 3000 дітей пройшли навчання за нашим курсом.

Переваги бізнес-школи «KidsMarketing»:

  • досвідчені автори – кандидати економічних наук, бізнесмени, маркетологи;
  • потужний стрибок у розвитку – вчимо аналізувати, шукати можливості та створювати бізнес-проекти;
  • практичні знання – усі теми розглядаються на прикладі діяльності реальних компаній;
  • сучасне технологічне навчання – власна онлайн-платформа з інтерактивними матеріалами.

Заняття з бізнес-курсу сформують у Ваших дітей мислення бізнесмена та підприємницькі якості, навчать основам фінансової грамотності, бізнесу та маркетингу. Ми прагнемо дати можливість нашим дітям стати успішними у житті й зайняти своє гідне місце в суспільстві, закладаючи в кожного стратегії бізнес-мислення з дитинства.

 

Багато сучасних батьків вже з нами, чекаємо і на Вас!

Для того, щоб дізнатися більше – залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номером: +38 (093) 443-62-43, і ми Вам надішлемо посилання на матеріали трьох безкоштовних уроків!


Контакти

+380 (93) 443 62 43
franchise@kidsmarketing.org


Посилання


Адреса

Київ
онлайн