Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Екскурсія "Шляхами первісних людей": мандруємо пам'ятками стародавньої історіїШляхами первісних людей

Чи знали ви, що левову частку тої інформації, яку ви отримуєте в школі з історії можна побачити на власні очі?

Перші теми в школі та в програмі ЗНО, що присвячені найдавнішому та найдовшому періоду історії України, розповідають про часи, коли на території України закінчувався льодовиковий період, і люди ходили на роботу беручи з собою списи, бо полювання на мамонтів, або оленів було чи не єдиною роботою. Після ж відступу льодовика люди, адаптуючись до нових природних умов, докорінно змінили свій спосіб життя, та завдяки своїй винахідливості стали на шлях створення цивілізацій.

Радо запрошуємо вас помандрувати з нами шляхами Стародавньої історії України від пізнього палеоліту (35-10 тис. р.т.) до фіналу кам'яної доби - енеоліту (4-3 тис.р.т).

Ми побачимо Добранічівське палеолітичне житло з кісток мамонта, дізнаємось як люди жили в умовах льодовиків, як після зникнення мамонтів люди вдосконалили методи полювання та чому після цього їм довелось займатись землеробством та скотарством. У Ржищеві та Трипіллі ми побачимо як  людина, після зміни своєї господарської діяльності, стала на шлях цивілізаційного розвитку.


Програма

  • Київ

Початок екскурсії. Виїзд з Києва о 8.00

  • Добраничівка

Зупинка в Яготинському р-ні, с. Добранічівка. Познайомимось із пізньопалеолітичною архітектурою, дізнаємось про шляхи заселення території України у палеоліті (1 млн р.т. до 10 тис. р.т.). Обід.

  • Канів

Зупинка в Каневі. Познайомимось з історією будівництва Канівської ГЕС та подіями, що супруводжували цей процес.

  • Ржищів-Трипілля

Зупинка у Ржищеві та Трипіллі. Познайомимось з історією розвитку людей від палеоліту до доби енеоліту та розберемо одну із найзагадковіших культур Сторого Світу - Трипільсько-Кукутенською археологічною культурою. Вечеря.

  • Київ

Повертаємось до 21.00.

Обід-вечеря у вартість не входять.


Екскурсія буде корисна майбутнім абітурієнтам, що складатимуть ЗНО з історії України, учням молодших класів та всім, хто цікавиться історією.


Вік

6+


Вартість

Екскурсія шляхами первісних людей: 550 грн


Телефон

+380 (68) 703 77 29
+380 (99) 716 62 48


Посилання


Адреса

Київ
проспект Академіка Палладіна, 7А

Як дістатися?

Збір біля МакДональдс у Новусі метро Академмістечко. Виїзжаємо о 8.00 автобусом, прямуємо в Яготинський р-н, с. Добранічівка - Канів - с.Ржищів та Трипілля. До Києва повертаємось близько 9-ї години вечора.