Альтернативна школа Світ ЗНО [Sweet ЗНО]

Альтернативна школа Світ ЗНО [Sweet ЗНО]


Альтернативна школа від Світ ЗНО [Sweet ЗНО]

З вересня 2021 року учні 10-х та 11-х класів мають змогу перейти на навчання до нашої альтернативної школи, а атестат про здобуття повної загальної середньої освіти отримати у нашого партнера 7-ї вечірньої (змінної) школи обравши зручну форму навчання - очну денну, вечірню, заочну, екстернат.
 

Чому альтернативна школа Світ ЗНО?

  • З власного досвіду ми впевнились у тому, що багатьох дітей не влаштовує традиційна школа, а навантаження у 11-у класі лише посилюють хвилювання при вступі та не дають повною мірою ґрунтовно підготуватись до ЗНО.
  • Разом з нами майбутні випускники здобудуть необхідні знання, в першу чергу, за програмою ЗНО, а також отримують всебічну підтримку та менторство від викладачів студії у проходженні шкільної програми 10-го та 11-го класів. Варіативність форм навчання нашого партнера дозволяє учням:
  • оптимально використовувати час на навчання;
  • працювати у власному темпі за шкільною програмою;
  • зосередити зусилля на підготовці до ЗНО та вступу до бажаного університету.

Як проходить навчання? 

  1. Подання документів на навчання у нашого партнера (7-а вечірня змінна школа) обиравши зручну форму навчання (очна денна, вечірня, заочна, екстернат) та зручний час для навчання у студії Світ ЗНО (кожне заняття триває 1,5 години).
  2. Визначаємось із предметами* необхідними для підготовки до ЗНО. (враховуючи досить пізній час оголошення університетами необхідних предметів для вступу - взимку можлива корекція навчальних програм).
  3. Визначаємо рівень знань шляхом проходження тестування, а кожні 2 місяці проводимо зріз знань з тих предметів, що знаходяться у пріоритеті. Кожного ж заняття у нашій студії учні практикуються у вирішенні тестів. Необхідні навчальні матеріали учні отримують у студії.
  4. Протягом всього періоду навчання у Світ ЗНО учні отримують менторську підтримку стосовно проходження шкільної програми. Інформація для батьків стосовно відвідувань та проходження навчального процесу буде знаходитись у особистому кабінеті учня на сайті https://sweetzno.space/Контакти

+380 (68) 703 77 29
+380 (99) 716 62 48
hello@sweetzno.space


Посилання


Адреса

Київська область
Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинський район Київська обл.

Як дістатися?

Від м Академмістечко - вихід до бульвара Вернадського (останній вагон, вихід #3) маршрутка 903 - їхати до зупинки ""вул. Садова (жк Аметист)""
Від метро Нивки: вихід на проспект Перемоги, маршрутка 743 - їхати до зупинки ""вул. Садова (жк Аметист)""