Заміський СПА готель "ШишкiNN"Заміський СПА-готель «ШишкiNN» — це сучасний курорт, розташований в серці безкрайніх чернігівських лісів, на березі річки Снов.

Територія готелю оточена численними озерами й тисячами гектар вікового соснового лісу. Австрійська архітектура, авторські страви з натуральних продуктів і приголомшливі види з віконкомфортних номерів назавжди залишать слід у вашому серці. Звуки й запахи справжньої незайманої природи, які іноді перериваються періодами абсолютної тиші, допоможуть вам відключитися від настирливої та насиченої сучасної дійсності та подарують вашому тілу й душі можливість істинного відпочинку та оздоровлення.

Спеціальна пропозиція цього літа! Унікальний пакет «Все включено в ШишкiNN» *! Знижка на проживання -15 %

Даруйте своїм близьким щасливі дні спілкування і такий довгоочікуваний відпочинок!

Для вас:

  • проживання 6 днів 5 ночей в номері категорії «Стандарт» для двох;
  • щоденне триразове здорове харчування з еко-продуктів;
  • безоплатне відвідування дитячої кімнати з 09:00 до 20:00;
  • щоденна програма анімації;
  • необмежене відвідування літньої зони відпочинку з басейном;
  • щоденна аквааеробіка для всієї родини;
  • вечірні сімейні кінозали;
  • пляжний волейбол;
  • настільний теніс.

* Дана пропозиція діє до 30.08.2018, при бронюванні з неділі по п’ятницю.


Заміський клуб «ШишкiNN» побудований в серці безкрайніх чернігівських лісів з максимально можливим збереженням природної рослинності.

Вся інфраструктура готелю органічно вписана в природний ландшафт - будівлі оточені віковими соснами, доріжки та стежини проходять між мохом і папороттю, територія всіяна хвоєю і шишками. Завдяки унікальній природі, повітря насичене аромамаслами сосен, що забезпечує безперервний сеанс фітотерапії на весь час перебування гостей на території готелю.

Персонал СПА готелю «ШишкiNN» знаходиться на території виключно для того, щоб гостям було зручно і спокійно. Ваш відпочинок - це їхня робота, і виконують її вони з максимальним професіоналізмом і бажанням, ненав'язливо і якісно.

Відпочинок із користю для здоров'я - це тут! Найширший спектр СПА-послуг, починаючи від масажів і пілінгів і закінчуючи лазнею і сауною, не тільки подарує багато приємних миттєвостей, але й оздоровить, зробить вас сильніше і підготує до нового робочого періоду.

Заміський СПА готель «ШишкiNN» - територія для дітей. Хлопчикам та дівчаткам будь-якого віку буде цікаво. Вам гарантують тільки одну проблему - відвезти дітей додому буде нереально складно.

Нудьгувати тут неможливо - величезна кількість розваг наповнить день цікавими заняттями з раннього ранку і до пізнього вечора. Лучно-арбалетний клуб, екскурсії, екопрогулянки - вибір обмежений тільки вашою фантазією!

Гармонія - це те слово, яке в Заміському СПА готелі «ШішкiNN» починаєш відчувати як реально існуючу річ.
Контакти

+380 (63) 974 55 10
info@shishkinn.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Сновська, 10, с. Снов'янка, Чернігівська область

Як дістатися?

Рухатися у напрямку виїзду з Києва (Броварський пр-т) весь час прямо по трасі Е95 до Чернігова. Після прибуття до Чернігова слідувати по дорожніх вказівниках "Еко готель ШишкiNN". Після КПП проїхати прямо ще приблизно 14 км до села Снов'янка.

При в'їзді в село на другому пішохідному переході повернути ліворуч і рухатися за вказівниками ще 1.5 км до шлагбауму заміського клубу ШишкiNN.