World School. Language. Maths & Science

World School. Language. Maths & Science


WORLD SCHOOL. Language. Maths & Science є першою в Україні міжнародною школою точних наук.


Викладачі Школи навчать мислити, як математик; вільно володіти англійською мовою; бути громадянином світу.


Акцент на точних науках

У звичайних школах точні науки зведені до вивчення формул і таблиці множення. Але формула — це лише інструмент; кожна формула була колись винайдена для вирішення практичних задач або опису природних явищ. Ваші діти власноруч винаходитимуть формули та аналізуватимуть природні явища. Діти пройдуть шляхами Піфагора, Архімеда, Ньютона і навчаться самостійно шукати зміст. За кожною формулою учні побачать сенс; зможуть описати формулами нові явища; розвинуть навичку вирішувати глобальні задачі.

Точні науки — не нудно. Точні науки розвивають допитливість, винахідливість, раціональне мислення, вміння ставити влучні питання. Знання точних наук дає змогу застосувати унікальні навички у реальному житті, вирішувати складні задачі найпростішим шляхом, встановити логічні зв’язки між ідеями та поняттями, формулювати, обґрунтовувати та презентувати свою думку.


Акцент на вивченні мови світу – англійської.

Англійська мова давно вже не просто шкільна дисципліна, а універсальна мова, якою розмовляє світ, яку розуміють у будь-якій країні. Це мова, завдяки знанню якої можна порозумітися будь з ким та відкрити шляхи до міжнародної спільноти і кар’єри; мати широкий вибір освіти та професії, як в Україні, так і закордоном.


Міцний фундамент закладається у людині з дитинства та впливає на усе її подальше життя.

 

Місія

Випускники Школи — це громадяни світу. У них є широкий життєвий вибір і можливості для розвитку. Майбутнє світу – в їхніх руках.


Мета

Зробити якісну освіту доступною та цікавою. Діти, які хочуть і вміють вчитися, — мета Школи. Учні прогресують та реалізують власний потенціал завдяки найкращим світовим досягненням у сферах освіти і науки.


Цінності

  • Фундаментальні знання. Пріоритет WORLD SCHOOL — фундаментальні знання з математики, мови, природничих наук. Ці знання — основа мислення та світогляду людини. Справжні знання неможливо “нагуглити” — вони мають бути основою людини. Створення саме такого фундаменту — пріоритет WORLD SCHOOL.
  • Глобальний контекст. Освіта не може бути локальною, адже у сучасному світі відбувається безліч досліджень і відкриттів. Інновації впливають на продуктивність навчання дітей. У WORLD SCHOOL впевнені: впровадження найкращих міжнародних досягнень у систему освіти є обов’язковим. Це прискорює навчання та дає випускникам конкурентну перевагу у світі, який швидко змінюється.
  • Системність. Роки у школі не мають витрачатися на застарілі стратегії та невдалі експерименти. Програма, культура, організація простору та концепція навчання у WORLD SCHOOL складають ефективну систему, орієнтовану на прогрес дітей.
  • Реалізація. Кожен учень має потенціал для звершень у житті. Тут цінують мрії кожної дитини і навчають тому, як трансформувати в цілі і реалізувати ці мрії.
  • Відповідальність. Крок за кроком учнів супроводжують у їхньому шляху до самостійності, відповідальності і гуманності. Випускник WORLD SCHOOL буде готовий до життя в різних його проявах.
  • Навчання як стиль життя. Кожна нова життєва ситуація вимагає від людини адекватної реакції, нестандартних рішень та вміння докладати зусиль. Тому навчання — невід’ємна складова самого життя.

Заповнити заявку http://worldschool.com.ua/application-form/


Контакти

+38 068 353 50 50
hello@worldschool.com.ua


Посилання


Адреса

Київ

Локації