Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Ulichnaya Eda. Cheat meal

Ulichnaya Eda. Cheat meal


Перша в 2018 році Ulichnaya Eda стане стартом літнього сезону і бальзамом на душу всім, хто вже мріє виїхати у відпустку, але поки не може.

Назва Cheat Meal гарантує, що всі свої дієти ви залишите за порогом і влаштуєте ідеальні канікули гурманів.

Чітміл (сheat meal) - заплановане порушення раціону в рамках ЗСЖ. Це особисте гастрономічне свято, яке може розтягнутися на цілий день. Його головне правило: чим сильніше їжа не вписується у звичний раціон, тим краще.

Новий сезон - новий фуд-корт. Частування буде ретельно відібрано так, щоб створити літній настрій і дати спробувати ласощі різних кухонь світу. Він налічує близько сотні учасників: азіатський корнер, вертута, оновлена ​​гриль зона (більше ніякого диму в тенті), довгоочікуване повернення качки по-пекінськи, вогняні фуд-шоу, BBQ-кукурудза з нетрадиційними соусами, сашимі, десятки видів хумусу, оригінальний амстердамський сендвіч з оселедцем, буріто і тако.

Для тих, хто не зраджує ЗСЖ-принципам, створена окрема зона Healthy Food.

Тепер в чіллаут-зонах вдвічі більше пуфів і шезлонгів. На музичній сцені ще більше популярних виконавців. Атмосферу відпустки забезпечать басейни, водні гірки, skeam board, шезлонги, масаж і багато інших задоволень.


Батькам, які ще не встигли відправити молодшеньких на канікули, не доведеться вирішувати, з ким їх залишити. Поруч з водної зоною розташується цілий парк розваг для дітей і підлітків.

Крім цього:

  • 45 тисяч кв.м. зеленої території open air для релаксу і танців;
  • ринок українських фермерів і крафтових виробників Local Food Market;
  • б'юті-зона для ефектних укладок і мейк;
  • кінотеатр;
  • фуд-шоу.

Вік

0+


Вартість

Вхідний квиток на 1 день за попереднім продажем: 75 грн (дітям до 15 років, багатодітним сім'ям, людям з інвалідністю, учасникам бойових дій АТО, а ще іменинникам, чий день народження збігається з датами фестивалю, вхід безкоштовний)
Вхідний квиток на 1 день при купівлі на місці: 100 грн (дітям до 15 років, багатодітним сім'ям, людям з інвалідністю, учасникам бойових дій АТО, а ще іменинникам, чий день народження збігається з датами фестивалю, вхід безкоштовний)


Посилання


Адреса

Київ
вул. Біломорська, 1а