Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Видавництво "Час майстрів" на Форумі Видавців

Видавництво "Час майстрів" на Форумі Видавців


Не спішіть купувати, спішіть обирати. Настав Час Майстрів!


До зустрічі:

  1. Львівський палац мистецтв (вул. Коперника, 17), 3 поверх, стенд 418.
  2. Торгові намети у подвір’ї Палацу мистецтв та Палацу потоцьких, 41 та 42.
  3. Торговий намет на пл.Свободи, 41


Видавництво «Час майстрів» більше десяти років тішить маленьких та дорослих читачів!

Мета видавництва «Час майстрів» — це створення таких книжок, що надихають, дарують крила, розкривають перед читачами знання світобудови та найважливіших людських цінностей та чеснот. 

 

Важко розвивати дитину, коли оточуючий світ краде її увагу через планшети, кіно, ТБ, інтернет і навіть через більшість книжок.
Тільки сім’я може цю проблему перевести в задачу і вирішити її.

Щоб допомогти сім’ї, ми, сімейні люди, за фахом психологи, філологи, філософи, фізики — майстри книжкової справи, створюємо книги, що забезпечують якісне, щасливе дозвілля і спонукають до розмови дітей із батьками про головне, розвивають навички пізнання, дають відчути смак відкриття, підтримуючи природну допитливість. Ми допомагаємо створити сімейну традицію читання і обговорення книг.
Перевірено: книжки видавництва "Час майстрів" не панацея, але вони допомагають батькам виховати з маленької людини Великого Майстра. Для нас захоплива історія є стандартом, наша мета — книжки, що можуть стати точкою опорою людини у світі. Кожне видання, ми створюємо як витвір мистецтва, бо краса врятує світ.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Львiв