Victoria Museum

Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна
Victoria Museum


Вітання в "Victoria Museum" - музеї костюму і стилю вікторіанської епохи, який розташований в серці Києва, історичній будівлі кінця 19-го століття.

"Victoria Museum" заснований в травні 2017 року. В музеї є 7 демонстраційних залів, що розмістилися на двох поверхах. Простір залів організований за сучасними музейними стандартами. Сьогодні ми презентуємо нашу приватну колекцію "Victoria Museum", яка включає 40 автентичних костюмів для чоловіків та жінок, а також біля 200 експонатів, які визначають стиль і атмосферу дореволюційного періоду, який називають вікторіанською епохою.

Музей проводить цікаві квести для дітей та всієї сім'ї:

  • Музейний маршрут "Краса" для дітей 5-7 років

Краса є невід’ємною складовою сприйняття світу людиною. Вона оточує нас скрізь, просто треба вміти її розгледіти. Сьогодні на тебе чекає неймовірна подорож у світ краси та стилю XIX століття. Мандруй залами музею та дізнавайся більше про людей та предмети навколо, відповідай на питання, насолоджуйся красою та оримай подарунок!

  • Музейний маршрут "Стиль" для дітей 8-10 років

Стиль - невід’ємна складова іміджу людини. За допомогою стилю можна визначити вік, стать, професію, соціальний статус, національність та інші індивідуальні риси особи. Мода XIX століття динамічно розвивала та змінювала образи та стилі в одязі. Давай разом дізнаємося протогочасну культуру і її представників.

  • Музейний маршрут "Вишуканість" для дітей 11-13 років

Вишуканіть - як часто ти чув це слово? Як часто ти бачив вишуаних людей або речі у своєму житті? Вишуканість - це особлива елегантність манер, уміння звернути на себе увагу. Наче людина і не робить чогось особливого, але її поведінка, стиль вбрання та манери можуть зробити її величною, відмінною від інших. Пройшовши цей маршрут, можна багато дізнатися про те, як колись люди жили, ким працювали, який одяг носили.

Над створенням сімейного музейного маршруту для дітей працювали:

  • Ніна Івановська
  • команда Victoria Museum

Час роботи

Вт–Сб 11:00–19:00.


Контакти

+380 (44) 355 55 98
+380 (63) 880 81 80
victoriamuseumkiev@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
Бутишів провулок