Vedu Preschool Дитячий садок нового покоління

Vedu Preschool Дитячий садок нового покоління


Vedu Preschool – приватний дитячий садок повного дня з індивідуальним підходом та інтегрованою системою освіти.


У центрі комплексної освітньої програми Vedu Concept – особистість дитини. Програма Vedu Concept спрямована на розвиток множинного інтелекту та основна увага приділяється індивідуальним потребам кожної дитини, її особистісним якостям та завданням певного віку.

Навчаються діти в унікальній для української дошкільної освіти еко-атмосфері. Сучасні та перевірені методики виховання поєднують повагу у взаємодії, легкість та своєчасність. 

 

Завдяки програмі «Життя в долонях» діти розвивають одночасно 9 інтелектів та кожну навичку щасливого та успішного життя окремо тренують в коучінговому ігровому форматі. Тому діти в Vedu Preschool з раннього дитинства:

  • легко розмірковують в рамках результату, а не в рамках проблеми;
  • цінують та дякують за те, що в них є;
  • розуміють та розбираються в тому, що саме для них важливо;
  • розуміють свої бажання; 
  • змалечку із задоволенням навчаються всього нового;
  • вміють жити «по рахунках» зі своєю планетою, особистими можливостями та потребами.

 

Головний критерій того, що цінності Vedu Preschool «працюють» – діти із задоволенням поспішають в дитячий садок, не хочуть йти додому, а на вихідних просять відвести їх в групу вихідного дня!

 

Якщо ви шукайте найкращий садок для малюка прямо зараз — скористайтеся Vedu-пропозиціями, які діють до кінця літа. Вони створені для максимального комфорту вашої родини.

  • Даруємо -50% на реєстраційний внесок на вересень. М'яка адаптація в літній період — ідеальний вклад в дошкільну освіту. Відсутність внеску на літо робить вибір на користь нашого садочка максимально комфортним для батьків.
  • Даруємо -20% з фіксацією ціни до кінця року Пропозиція для тих, хто цінує стабільність.
  • Даруємо -25% на річну оплату. Обов'язково розгляньте цю пропозицію, якщо ви плануєте сімейний бюджет на рік вперед. Це дозволить отримати максимальний зиск в довгостроковій перспективі.

 

Дізнатись більше про кожну з пропозицій можна заповнивши форму за посиланням на сайті - https://vedu.com.ua/request


Контакти

+380 (50) 462 09 05
info@vedu.com.ua


Посилання


Адреса

Київ
проспект Голосіївський, 58А, офіс 17б