Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

"Історія, якій понад 2000 років". Різдвяне інтерактивне дійствоРіздвяне інтерактивне дійство "Історія, якій понад 2000 років".


Не знаєте як пояснити дитині що таке зимові свята? Тоді вам неодмінно потрібно потрапити на виставу. Адже тут вас очікує справжня історія про Різдво, історія, якій понад 2000 років.

Малий театр із задоволенням познайомить ваших діток із дивом, яке трапилося однієї ночі у Вифлеємі. На них також чекатимуть ангели та колядники, з якими вони обов’язково потоваришують. І, звісно, нові друзі покажуть діткам які атрибути, ігри, співи, забави характерні для Різдва.

Отже, вам пропонують зробити знайомство легким та приємним завдяки інтерактивній, обрядовій та музичній грі. І це ще далеко не всі сюрпризи. Дійство буде присвячено випіканню різдвяного калача, який дітки будуть довершувати власноруч і безумовно зможуть поласувати ним! Обіцяємо теплий простір, щире спілкування, максимум новорічних див.

Зверніть увагу! Квиток купується лише для дитини. Батьки відвідують виставу безкоштовно та можуть спостерігати за дійством.

Кількість місць для дітей – 20!

Квитки на саті http://www.mdt.org.ua/uk/istoriya/


Вік

3+


Вартість

Дитячий квиток: 400 грн (батькам безкоштовно)


Телефон

+380 (63) 360 03 06
+380 (44) 331 40 07


Посилання


Адреса

Київ
вул. Олеся Гончара, 33

Як дістатися?

Найближче метро "Золоті ворота". Далі по вулиці Ярославів Вал та поврот ліворуч на вул. О. Гончара.