Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

"Неймовірні пригоди Аліси" - інтерактивна вистава для дітей від "1000-ліття"Жанр: казка (за мотивами казок Льюїса Керролла «Аліса в країні чудес» і «Аліса в задзеркаллі»)
Тривалість: 1 год. 10 хв. без антракту
Режисер: Надія Ільченко
Актори: Маргарита Савкун, Сергій Крощенко, Роман Грігіль, Аліна Карпенко, Анатоль Фон-Філандрі, Тетяна Лещенко, Сергій Степанчук.

 

Дитячий музично-ігровий спектакль "Неймовірні пригоди Аліси" особливо сподобається маленьким глядачам.

 

Заглянути по той бік казки, опинитися в її чарівному світі хоча б на кілька годин - хто ж не мріяв про це? І не просто подивитися, а взяти безпосередню участь, допомогти головним персонажам, відчути себе героєм ...

 

"Маленька дитина (а може і не зовсім маленька), потрапивши з батьками у вир казкових пригод, назавжди запам'ятає яскраві враження і, що найголовніше, зробить для себе корисні висновки. Ми", - а це Театр «Тисячоліття», "запрошуємо великих і маленьких глядачів на яскраву ігрову шоу-програму "Неймовірні пригоди Аліси".

 

Тут на Вас чекають цікаві конкурси, танцювальні майстер-класи ... і все це вплетено в улюблений сюжет вічно прекрасних казок «Аліса в країні чудес» і «Аліса в Задзеркаллі». Розважати, дивувати і відкривати нові старі життєві істини герої шоу-програми будуть разом з маленькими глядачами, які не тільки підкажуть Алісі, як впоратися з усіма завданнями, але й допоможуть повірити в себе і стати Королевою!

 

Контактний телефон: +38 067 537 3847


Вік

3–12


Вартість

от: 80 грн
до: 220 грн


Телефон

+380 (67) 537 38 47


Посилання


Адреса

Одеса
вул. Ніжинська, 77/79, ЕКЦ «Beit Grand», Приморський район