Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Інтерактивно-анімаційна програма "Знімаємо кіно"Новітній формат розважальної шоу-програми для дітей віком від 8 до 12 років,

який поєднує в собі:

  • відеозйомку,
  • акторський тренінг,
  • шоу наукових експериментів,
  • анімаційні інтерактивні ігри,
  • відео найяскравіших моментів в подарунок.


Діти беруть безпосередню участь у програмі - вони потрапляють на кастинг перед кінозйомками нового фільму, а потім опиняються на знімальному майданчику нового фільму!

Режисер ("Нудний" Ден) і оператор (Еліс Гамп) Кіноагентства "Тисячоліття" знімають акторське портфоліо кожного учасника, а також допомагають дітям пройти необхідну акторську підготовку і проявити свої таланти. Кожен етап складається з інтерактивної анімаційної гри або експерименту Наукового Шоу.

Для повного перевтілення кожна дитина вибирає образ персонажа, відповідний йому костюм (елементи костюмів надаються) і аквагрим (за бажанням). Під час проведення всіх активностей діти вживаються в образ персонажа і діють відповідно до нього протягом знімального процесу.

Елементи Наукового Шоу із застосуванням сухого льоду і експериментів проходять у форматі підготовки акторів до роботи зі спецефектами.


І це ще не все! З усіх знятих епізодів протягом тижня буде змонтовано і відправлено кожному учаснику програми відео. Діти отримають нарізку найяскравіших і смішних моментів свята, де вони виконали обрану ними роль.


Тривалість програми - 2 години 30 хвилин.


Вік

8–12


Вартість

квиток: 290 грн


Посилання


Адреса

Київ
просп. Петра Григоренка, 26а