Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Relaxing Piano Music від суперзірки інструментальної музики – Євгена Хмари

Relaxing Piano Music від суперзірки інструментальної музики – Євгена Хмари


Relaxing Piano Music від суперзірки інструментальної музики – Євгена Хмари

  • Де: Pochayna Event Hall у ТЦ Gorodok Gallery, м.Почайна, вул.Степана Бандери, 23

  • Коли: 31 липня 2023 о 19:00

  • Вартість: 600 грн

Купити квитки

Вперше у Pochayna Event Hall! 31 липня відбудеться ексклюзивний концерт Relaxing Piano Music від суперзірки інструментальної музики – Євгена Хмари.

Запрошуємо насолодитись авторською фортепіанною музикою для релаксу, відпочинку та сну. Усі композиції, які ви почуєте на концерті, належать до сайд-проєкту Євгена – Relax Nature Music. Вони народжуватимуться в процесі імпровізації: мелодійну гру на фортепіано підтримає ніжний голос співачки ODARA, ритмічна перкусія Костянтина Заїки та флейта Олексія Корчагіна.

Relaxing Piano Music – це музичний захід, який знаходиться на перетині форматів “концерт” і “музична терапія”. Під довершену гру піаніста-віртуоза, композитора Євгена Хмари та музикантів, наші глядачі мають нагоду відчути живу музику усім тілом, лежачи на килимках або пуфах, дрімаючи або мріючи. Ви потрапляєте в простір, створений для поліпшення самопочуття і настрою, знаходження нових сенсів. У потоці музики розчиняються тривоги, страхи, біль та образи, звільняється місце для нових, здорових і корисних думок. Чому варто відвідати релакс-концерт у виконанні Євгена Хмари: щоб насолодитися музикою і відпочити кожною клітинкою тіла; щоб переналаштуватися із турбот і стресу на спокійне, гармонійне сприйняття реальності; щоб помріяти в напівсонному стані, усвідомити свої бажання, які потім збудуться; щоб переключитися з рутинного побуту або роботи; щоб змінити картинку навколо й побути в незвичному оточенні.

Купити квитки


Вік

Батькам


Вартість

Квиток: 600 грн (https://secure.wayforpay.com/payment/relaxing_piano)


Телефон

+380 (44) 354 04 15


Посилання


Адреса

Київ
проспект Степана Бандери, 23