Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки» від Центру літературної освіти

Оголошено зимовий набір на Дитячу літературну школу «Від вигадки до книжки»

11-15 січня в Києві відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». Відомі дитячі письменники поділяться з маленькими слухачами літературною майстерністю, секретами створення героїв, сюжетів, ілюстрацій та власне книжок. Твори та ілюстрації всіх учасників школи надрукують повноцінною книжкою.

Обов’язкова попередня реєстрація учасників: https://goo.gl/RhNUKY

Лектори школи – досвідчені та професійні дитячі письменники, видавці, казкарі та ілюстратори, а саме: Іван Андрусяк, Леся Воронина, Сашко Дерманський, Кузько Кузякін, Оксана Куценко, Сашко Лірник, Зірка Мензатюк, Галина Ткачук, Катерина Штанко, Тетяна Щербаченко.

Учасники курсу дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації.

Твори та ілюстрації усіх випускників школи надрукують повноцінною книжкою. Кожна дитина отримає авторські примірники.

Програма «Від вигадки до книжки» спеціально розроблена для дітей віком 7-12 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності. Програма складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять.

Авторка програми школи – Тетяна Щербаченко – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор першого український універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва «BaraBooka. Простір української дитячої книги».

Як взяти участь?

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету: https://goo.gl/RhNUKY Кількість місць обмежена. Вік дітей – 7-12 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1500 грн. У вартість входить: навчальна та розважальна програма, видання книжки, смачні перерви, роздаткові матеріали, сертифікат (за вимогою – офіційна довідка для школи).

Дати проведення: 11-15 січня 2016 року (заняття будуть приходити щодня з 14:00 до 18:00)

Місце проведення: Національний музей Тараса Шевченка (бул. Т. Шевченка, 12)

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767-43-81, litosvita.org@gmail.com)

Детальніше про школу читайте за посиланням: https://goo.gl/5NP6WE

Організатор: Центр літературної освіти

Організаційні партнери: Мала академія наук України, Національний музей Тараса Шевченка, портал «Барабука», УНВЦ «Рідна мова»

 


Вік

7–12


Вартість

Організаційний внесок: 1500 грн


Телефон

+380 (95) 849 16 33


Посилання


Адреса

Київ
бул. Т. Шевченка, 12.