Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки» у Львові!

Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки» у  Львові!


Літній набір у Дитячу літературну школу «Від вигадки до книжки» у  Львові!

13-17 червня у Львові відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». П’ять днів розумних і корисних канікул разом із відомими письменниками! Маленькі автори не тільки оволодіють початками літературної майстерності, секретами створення героїв, сюжетів та ілюстрацій, а ще й стануть авторами справжньої книжки.

Обов’язкова попередня реєстрація учасників: https://goo.gl/1zTw2O

Лектори і тренери школи – професійні письменники, видавці, казкарі та ілюстратори, а саме: Андрій Бачинський, Галина Вдовиченко, Дара Корній, Галина Крук, Катерина Міхаліцина, Мар’яна Савка, Наталя Трохим. 

Учасники дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації. 

Твори та ілюстрації усіх випускників школи надрукують справжньою книжкою. Кожна дитина отримає авторські примірники. 

Програма «Від вигадки до книжки» спеціально розроблена для дітей віком 8-12 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності. Програма складається з 20 годин інтерактивних і практичних занять. 

Авторка програми школи – Тетяна Стус (Щербаченко) – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор першого український універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва «BaraBooka. Простір української дитячої книги». 

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ? 

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету: https://goo.gl/1zTw2O. Кількість місць обмежена. Вік дітей – 8-12 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1200 грн. У вартість входить: навчальна та розважальна програма, видання книжки, смачні перерви, роздаткові матеріали, сертифікат. 

Дати проведення: 13-17 червня 2016 року (заняття будуть приходити щодня з 11:00 до 15:00)
Місце проведення: Перша Львівська Медіатека (вул. Мулярська, 2а)
Контактна особа: Ірина Осадчук (063-483-18-20, litosvita.org @gmail.com)
Організатор: Центр літературної освіти
Організаційні партнери: Мала академія наук України, Перша Львівська Медіатека, портал «Барабука», УНВЦ «Рідна мова»
Інформаційні партнери: Діти в місті, Велика Ідея, Litcentr, Буквоїд, Читомо, ЛітАкцент, книгарня «Є»


Вік

8–12


Вартість

Організаційний внесок : 1200 грн


Телефон

+380 (95) 849 16 33


Посилання


Адреса

Львiв
вул. Мулярська, 2а. Перша Львівська Медіатека