Neopolis indoor theme park: парк розваг майбутньогоІнноваційний digital парк розваг Neopolis indoor themepark - реальне цифрове місто з терабайтами атракціонів, в якому злилися воєдино віртуальна і доповнена реальність, кіберспорт, майстер-класи від DJ, Party Space з караоке та багато іншого, де кожен член сім'ї знайде для себе заняття до душі.

Загальна площа парку становить 11 000 кв.м і він розрахований на всі вікові групи: дітей, дорослих, а також підлітків.

Відчути адреналін, азарт і мурашки, як у "Грі в кальмара"? Проїхатися на американській гірці навіть взимку? Злетіти над світом у віртуальній реальності? Зафрендити з Мандалорцем? Взяти участь в битві на виживання? У Neopolis можливо все!

З фантастичних фільмів ми вже звикли до того, що віртуальна реальність знаходиться на відстані витягнутої руки, і в ній дуже просто опинитися. Але тільки в Neopolis ця концепція реалізована на всі 100% - її розробила і втілила компанія з 20-річним досвідом роботи у сфері парків розваг KCC Entertainment Design (Бельгія). У Neopolis більше 30 атракціонів всіх типів - екстремальних, сімейних, інтерактивних, спортивних, при цьому в них використовуються технології віртуальної, доповненої й змішаної реальності.


У чому ж полягають особливості Neopolis indoor themepark?

Екстремальні атракціони

Любителям екстриму є де розігнатися. У парку найбільша крита американська гірка в Європі, а значить гарантований максимальний драйв. Вежа падіння, водяна гірка, бамперні машини - це далеко не повний набір легендарних атракціонів.

VR-ігри і атракціони

Ігри в шоломах віртуальної реальності, які дозволяють бачити на 360 градусів і повністю зануритися в гру - з командою або поодинці. Neopolis пропонує інноваційне обладнання та фантастичний набір ігор на будь-який смак. Також рекомендуємо спробувати атракціони, де віртуальна реальність надає звичним розвагам нові незвідані грані відчуттів!

AR-ігри і атракціони

Захоплюючі ігри з доповненою реальністю вразять всіх, навіть найдосвідченіших в розвагах дітей і дорослих! Унікальні технології, які вперше будуть втілені в парку розваг Neopolis, буквально змусять вас "не вірити своїм очам", коли навколишній простір буде змінюватися як за помахом чарівної палички.

Кіберспорт

Любителям і професіоналам кіберспорту більше не потрібно знімати комп'ютерні клуби для того, щоб зависнути разом: зручний простір для геймерів з величезною колекцією відеоігор в Neopolis підійде як командам, так і одинакам-адептам кіберспорту. А потім, не відходячи далеко від контролерів, можна всім разом вирушити в ресторан або кафе парку.

Власні персонажі

Всесвіт Neopolis не може обійтися без власних героїв. У кожного з персонажів - свій унікальний характер, звички і особливості. Серед героїв - юний хакер Nео, його подруга Sola, дівчина-ельф Delfa, винахідник Logy і інші.

Ресторан Neoport

Ресторан Neoport створений в digital стилі і призначений для всієї родини, де кожен знайде їжу за смаком. Для особливих випадків - випускний, день народження або корпоративний захід - передбачені 13 Party Space з індивідуальним 3D контентом.


Уже зовсім скоро гості Neopolis indoor themepark відправляться в захоплюючу подорож по його всесвіту - свої двері відвідувачам парк відкриє 12 листопада.


Коли

18 Червня - 31 Грудня, Точний час початку потребує уточнення в організатора.


Вік

6+


Посилання


Адреса

Київ
вул. Кільцева дорога, 1