Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Презентація дитячого журналу "Золоте Левеня"

Презентація дитячого журналу "Золоте Левеня"


29 вересняв ТРК "Проспект" відбудеться презентація дитячого журналу "Золоте Левеня".


Спеціальний гість - співачка Божена Дар.

Спеціально для гостей заходу з дітьми буде організована локація з аніматорами та розвагами, а також сюрпризи для маленьких відвідувачів від партнера заходу PERLINE.

 

Дитячий розважально-пізнавальний журнал "Золоте Левеня" - це правильні орієнтири з дитинства.

Чесність, порядність, патріотизм, любов, повага до людей та своєї країни виховуються з дитинства. Від того, на яких цінностях будуть зростати сучасні діти, які книжки читатимуть, які приклади для наслідування матимуть, залежатиме майбутнє України. Дитячі фільми, книжки, література — це те, що ще змалечку закладає орієнтири, яким людина слідує вже в дорослому віці.

Дитяча періодика — це не тільки можливість у легкій розважальній формі привчити дитину до читання, “відірвавши” від планшету і комп’ютеру, але й спосіб покращити відносини батьків та дітей, весело і корисно провести разом час. 

"Золоте Левеня" — дитячий розважально-пізнавальний журнал, який презентує його команда, це дещо більше, ніж просто паперове видання. Це — підвалини правильного виховання, розуміння, що таке повага та захист Батьківщини, справжній патріотизм та виховання гідних громадян країни. А ще — це найкращий спосіб щирого спілкування з дітьми, спільного читання, проведення часу із користю і задоволенням. 

"Золоте Левеня" орієнтоване на вік 4-7 років. На його сторінках різноманітний контент. Від казочок і оповідань до пізнавальних вікторин, від захопливих ігор до невимушеного вивчення англійської та іспанської мов. А ще — яскравий дизайн, зрозумілі ілюстрації, приємні шрифти.

Головний герой журналу – добре, розумне і виховане левеня Левко, яке, як і всі його ровесники, любить вчитися – граючись, і гратися – пізнаючи світ. Цей персоніфікований персонаж є прообразом сучасної дитини, яка розвінчує міф про те, що дитина ХХІ століття – це маленький раб планшета, айфона, телевізора і тому подібне. Існує байка про те, що діти не люблять читати, не люблять казок, віршів, пісень, саморобок і так далі. Це є велика неправда! Бо діти люблять усе! Абсолютно все, якщо правильно зацікавити.

Журнал складається з 10 постійних рубрик та 5 рубрик, які чергуються через видання. Назви рубрик говорять самі за себе: "Святкове мереживо", "Букварик-кулінарик", "Олівець-малювець", "Забавлянки киці Марянки", "Реготунчики від Пустунчика", "Торбинка казок", "Знайомі незнайомці", "Творча майстерня", "Funny English", "Веселка на долоньці" та інші. Всі рубрики підібрані так, щоб маленькі читачі щоразу дізнавалися щось нове і знаходили відповіді на свої численні запитання. 


Золоте Левеня – це маленький українець, з якого виростає справжня золота особистість, яка знає і поважає свій народ, свою країну, її історію і культуру. Водночас – це маленький мандрівник, перед яким відкритий увесь світ і все найкраще, що може в ньому бути.


Вік

4+


Посилання


Адреса

Київ
вул. Гната Хоткевича, 1-Б

Як дістатися?

найближчі ст. м Лісова і м Дарниця