Увага! Подія на цій сторінці не актуальна

Halloween у ТРК "Проспект"

Halloween у ТРК "Проспект"


31 жовтня у ТРК "Проспект" відбудеться Halloween.

Зважаючи на події 2020 року, на Halloween ніщо вже не налякає – ні привиди, ні інопланетяни, ні франкенштейни. Тому геловінські герої без страху гулятимуть у торгово-розважальному комплексу, дотримуючись соціальної дистанції, та нагадуватимуть про це іншим гостям.

"Halloween 2020. Вже не страшно" – саме таку прикольну концепцію пропонують у ТРК "Проспект", із квестами, солодощами та фотозоною. Адже недаремно діти у всьому світі на Геловін кажуть "Життя чи солодощі".

Безумовно, у ТРК "Проспект" обирають солодощі, які можна отримати страшно простим шляхом. Для цього треба лише пройти карту завдань на Hallo-квесті із 6 мітками. Все як у справжніх допитливих героїв.

На Геловін у ТРК "Проспект" наука об’єднається з магією, а юні відвідувачі стануть свідками алхімічного дива. Адже на фудкорті запрацює відкрита лабораторія "Цікава хімія", де юні відвідувачі ТРК зможуть взяти участь у геловінських хімічних дослідах, зокрема виготовити натуральний бальзам для губ, опанувати ази молекулярної кухні, "позолотити" цвяхи та дізнатись, що таке "хімічний хамелеон".

Майстер-клас проведе справжня кандидатка алхімічних наук.

Початок – о 14:00.

Завітайте на Halloween 2020 та переконайтесь, що хімія не складна й не страшна.


Також до уваги гостей – спеціальний Hallo-майстер-клас, на якому навчать створювати страшно красиві тематичні маски. Зауважте, Halloween – це офіційне свято масок, вперше про яке згадують у 1745 році. Навіть карантин – не привід про це забувати, тим паче, сьогодні як ніколи важливі позитивні емоції. Звісно, у ТРК "Проспект" зважають на нові умови, тому стежитимуть за тим, щоб відвідувачі дотримувались соціальної дистанції, та нагадуватимуть їм про дезінфекцію рук.

Початок hallo-майстер-класу – о 15:00.

А найцікавіше – це зустріч із Малефісентою та Франкейнштейном.


Вік

4+


Посилання


Адреса

Київ
вул. Гната Хоткевича, 1-Б

Як дістатися?

найближчі ст. м Лісова і м Дарниця