Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Спортивне свято NERF Прокачка в ТРЦ Караван3 червня в ТРЦ Караван відбудеться перше спортивне свято NERF Прокачка.

Всіх гостей чекає справжнє спортивне свято, на якому вони зможуть дізнатися про NERF все!

NERF Прокачка - цілий день спортивних розваг і драйвових ігор зі всесвітньо відомими бластерами NERF. Подія відбудеться на території роллердрома (1 поверх), вхід вільний.

У цей день діти зможуть по-справжньому прокачати свої навички гри в нерфінг. Вони змагатимуться в швидкості і влучності, постараються перемогти справжніх зомбі, а також випробують бластери всіх лінійок у професійному тирі NERF.

Учасники зможуть продемонструвати свої можливості і таланти в індивідуальному заліку: нерфери будуть боротися за звання Справжніх Гуру Нерфінга. Для тих, хто покаже найвищий рівень прокачанності в нерфінгу, організатори приготували класні призи.


NERF від Hasbro - іграшкові бластери для активної гри вдома і на вулиці. NERF - саме та гра, якій під силу відвернути дитину від гаджетів. Діти бігають, разом з друзями придумують свої правила нерфінга і захоплено грають на свіжому повітрі або в приміщенні. Крім того, NERF стимулює розвиток координації рухів, спритності і спостережливості, вчить концентрувати увагу.

Батьки цінують NERF за якість і функціональність. Бластери абсолютно безпечні, прості у використанні, легко перезаряджаються, дуже влучно стріляють. Навіть при попаданні в обличчя дитина не зазнає неприємних відчуттів, так як легкі і м'які стріли для бластерів виготовлені з поролону. При цьому бластери NERF відрізняються дальністю пострілу до 27 метрів.

За кілька років існування на ринку NERF став бажаним подарунком для тисяч дітей по всьому світу. Пограти з бластерами або, як кажуть професіонали, "понерфити", сьогодні люблять як діти, так і дорослі.


Приходьте 3 червня з 12:00 до 18:00 на ролердром ТРЦ Караван (Київ, вул. Лугова, 12, 1 поверх). Вхід вільний.

Подробиці на офіційному сайті NERF: http://nerfing.com.ua/


Вік

7+


Вартість

Безкоштовно


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лугова, 12

Як дістатися?

ст. м. Оболонь