Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Незабутні новорічні канікули в ТРЦ «Караван»

З 2 по 10 січня в ТРЦ «Караван» вас чекають:

- Весела магія і трюки від вчителів «Школи Хогвартс»: новорічні заняття в улюбленій школі. Ви дізнаєтеся, як перетворити справжній зимовий лід у незвичайний дим, зробити з яблук годинник, закип'ятити воду прямо в руках і викликати справжнього Джина для загадування бажань!

- Школа Джеймса Бонда, курси для початківців: ви навчитеся керувати предметами силою думки, знімати відбитки пальців, робити секретні чорнила. А також зможете взяти участь в активних конкурсах на спритність, уміння маскуватися і виплутуватися зі складних ситуацій.

- Спілкування з казковими Ельфами: ви зможете допомогти казковим Ельфам виконати завдання Дід Мороза: створити новорічну атмосферу і святковий настрій, зробити сніг і морозну свіжість, подарувати незвичайний подарунок слону, розгадати секрет плавучості мандаринок, погуляти по гігантському туману і багато іншого.

- Весела новорічна анімаційна програма від ДРК «Ігроленд»: в хороводі новорічних розваг всіх закрутять казкові герої і кращі аніматори «Ігроленд». Чудові і веселі півгодинні програми від кращого дитячого центру очікують діток кожен день в ТРЦ Караван.

Крім того, кожен день Дідусь Мороз і його помічниця Снігуронька чекають маленьких гостей у своїй резиденції. Ви зможете загадати бажання, написати лист Дідусеві Мороза з найпотаємнішими бажаннями, сфотографуватися з Дідусем Морозом на пам'ять біля новорічної ялинки і біля теплого каміна, продемонструвати свої таланти і отримати за це чудові новорічні подарунки.

Резиденція Дідуся Мороза відкрита по буднях з 16.00 до 19.00, по вихідних і святах з 12.00 до 18.00. Без подарунків не залишиться ніхто!

Детальний розклад розваг дивіться за посиланням.


Вік

0+


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 82 51


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лугова, 12

Як дістатися?

ст. м. Оболонь