Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

День дружби My Little Pony

День дружби My Little Pony


19 листопада в ТРЦ «Караван» вперше в Україні відбудеться грандіозне дитяче свято «День Дружби My Little Pony». Організатор - компанія Hasbro.

 

«День Дружби My Little Pony» - це подія, присвячена чарівному світу персонажів мультиплікаційного фільму «Дружба - це диво»: поні Твайлайт Спаркл, Рейнбоу Деш, Раріті, Флаттершай, Пінкі Пай і Епплджек. Полюбилися дітям герої представлять програму, повну розваг, сюрпризів і подарунків.

На «Дні Дружби My Little Pony» кожна дитина зможе не тільки весело провести час і подружитися з іншими прихильниками бренду, а й виграти цінні призи від Hasbro і партнерів заходу, а також взяти участь у цікавих майстер-класах.

 

Територія свята «Дня Дружби My Little Pony» буде розділена на 6 зон з різними активностями, які відповідають кожній з поні:

  • майстерня малюнку Пінкі Пай;
  • салон краси Рейнбоу Деш;
  • куточок магії Твайлайт Спаркл;
  • танцювальна вечірка Епплджек;
  • студія творчості Раріті;
  • художня майстерня Флаттершай.

 

В рамках ігрових зон маленькі відвідувачі свята зможуть проявити мистецькі таланти, зробити райдужний аквагрим, взяти участь в майстер-класі від фокусника і потанцювати. В гостях у Раріті маленькі гості зможуть зробити зачіски улюбленим поні, а разом з Флаттершай - намалювати велику Картину Дружби. Під час свята разом з героїнями My Little Pony діти покажуть, як важливо бути самими собою, поважати інших, цінувати дружбу і допомагати один одному.

На вході гості зможуть сфотографуватися з улюбленим героїнями і отримати спеціальну фоторамку. По мірі проходження зон квесту діти зможуть оформити фоторамку стікерами. В останній зоні кожен зможе знайти свій знімок, вставити його в фоторамку і забрати з собою на згадку.

 

Партнерами «Дня Дружби My Little Pony» виступають: дитячий розважальний канал «Плюсплюс», бренд дитячих і молодіжних рюкзаків, сумок і канцелярських товарів «Kite» і Торгово-розважальний центр «Караван».


Вік

3–12


Вартість

Безкоштовно


Телефон

+380 (44) 461 82 51


Посилання


Адреса

Київ
вул. Лугова, 12

Як дістатися?

ст. м. Оболонь