Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Осінній табір Camp360

Переверніть свої осінні канікули на 360 градусів разом з Тeleport360! 


Осінь у місті з Camp360 - це парк гойдалок, велосипедні прогулянки, мотузковий парк та ще багато цікавих ігрових активностей на свіжому повітрі!


Наукові експерименти
Спільно з Лабораторією наукових розваг "Весела наука" ви перевернете своє уявлення про світ і телепортуєтесь у світ серйозних наукових проектів, цікавих дослідницьких занять та активних пізнавальних квестів!

Цікаві тренінги
360 лайфхаків, щоб прокачати свій емоційний інтелект, розкрити внутрішній потенціал та стати класним оратором, який розуміє свої та чужі емоції - і все це в межах ігор-вправ та акторських тренінгів на свіжому повітрі!

Творчі активності
Кожна дитина талановита та кожен відчує себе художником, письменником, актором та режисером. Кожен день ви будете поринати у світ мистецтва та пишатися власними здобутками! 


Свіже повітря, нові знання, веселі ігри, незабутні емоції - все, щоб наповнити канікули яскравими фарбами, чекає на вас у Camp360! Приєднуйтеся!


Харчування у таборі
Відбувається в Кафе360, що знаходиться в 10 павільоні, де і проходить табір. За запитом вам можуть надіслати приклад меню на тиждень. Зранку на дітей чекає смачна та корисна фруктопауза з сезонними ягодами чи фруктами, чаєм і печивом, обід - традиційні перші та другі страви, підвечірок - запіканка чи млинці з смачним чаєм. 


Коли
29 жовтня до 3 листопада (1 зміна = 6 незабутніх днів для вашої дитини)

Час роботи
з 8:30 до 18:30 з понеділка до суботи 

Де
пр-т Глушкова 1, ВДНГ, 10 павільон, Тeleport360

Вартість

  • Вартість зміни (6 днів) - 3700 грн
  • Вартість 1 дня - 670 грн 


Тема табору: Професійна майстерня 

Захоплюючий процес створення парфумів та приготування незвичайних страв, таємниці аптечних засобів, ювелірна справа та подорожі в космос! Все це захопить вашу увагу та дозволить подивитися на відомі професії під іншим кутом. На учасників зміни чекають: зелена яєшня, кулінарний майстер-клас, швидкі кристали, власна ароматична композиція, виготовлення бомбочки для ванної, таємниці перекису водню, запуск ракети та багато іншого!


Залишилися питання? Телефонуйте: 098-930-50-17 Денис.

Кількість місць обмежена, тому поспішайте придбати своїй дитині квиток у незабутні канікули!


Вік

6–13


Вартість

Зміна осіннього табору Camp360 (6 днів): 3700 грн


Телефон

+380 (98) 930 50 17


Посилання


Адреса

Київ
ВДНГ, Глушкова 1, Teleport360, 10 павільйон