Увага! Інформація на цій сторінці не актуальна

Літній міський Сamp360 на ВДНГ. Прокачай своє літоПереверніть своє літо на 360 градусів разом з Teleport360!

Від наукових досліджень до творчих експериментів, від спортивних активностей до психологічних тренінгів, від веселих вуличних ігор до серйозних проектних активностей.

Таке літо запам’ятається надовго!


9-13 липня - зміна "Наука та мистецтво".

Мова та писемність, музичні інструменти, неймовірні фокуси та інші види мистецтва крізь призму наукових експериментів. Діти створять фарби за старовинною технологією, картинки в мікрохвильовці, змайструють найпростіший фотоапарат та світочутливий папір, виготовлять незвичайний музичний інструмент, дослідять природу звуку, протестують матеріали для ліплення, відкриють рецепт чорнила та навчаться зістарювати папір.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/BaJHW3O2NjbcnByi2


Літо у місті з Camp360 - це:

  • Зелена зона

Величезна паркова зона ВДНГ дозволить на повну насолодитись літом! Басейн, парк гойдалок, велосипедні прогулянки, мотузковий парк та ще багато цікавих ігрових активностей на свіжому повітрі!

  • Наукові експерименти

Спільно з Лабораторією наукових розваг "Весела наука" ви перевернете своє уявлення про світ і телепортуєтесь у світ серйозних наукових проектів, цікавих дослідницьких занять та активних пізнавальних квестів!

  • Цікаві тренінги

360 лайфхаків, щоб прокачати свій емоційний інтелект, розкрити внутрішній потенціал та стати класним оратором, який розуміє свої і чужі емоції, та все це в межах ігор-вправ та акторських тренінгів на свіжому повітрі!

  • Творчі активності

Кожна дитина відчує себе художником, письменником, актором і режисером. Кожен день діти будуть поринати у світ мистецтва та пишатись власними здобутками!   


Свіже повітря, нові знання, веселі ігри, незабутні емоції - все, щоб наповнити канікули яскравими фарбами, чекає на вас у Camp360!


Коли?

з 11 червня до 17 серпня (1 зміна = 5 незабутніх днів для вашої дитини)

Час роботи:

з 8:30 до 18:30 з понеділка по п’ятницю

 

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/BaJHW3O2NjbcnByi2

Залишились питання? Телефонуйте: 098-930-50-17 Денис

Кількість місць обмежена, тому поспішайте придбати своїй дитині квиток у незабутні канікули!

 

Інформація про зміни:

"Світ винаходів"

Подорож у світ найцікавіших надбань людства. Чайна справа, секрети миючих засобів, магія дзеркал, полімерні вироби та скляні таємниці з точки зору справжніх дослідників. Вітражний розпис, велетенські мильні бульбашки, авторське мило, малюнки чаєм, виготовлення калейдоскопу та все найцікавіше про полімерні матеріали!

Дати змін: 11-15 червня, 6-10 серпня


"Наука & мистецтво"

Мова і писемність, музичні інструменти, неймовірні фокуси та інші види мистецтва крізь призму наукових експериментів. Діти створять фарби за старовинною технологією, картинки в мікрохвильовці, змайструють найпростіший фотоапарат та світочутливий папір, виготовлять незвичайний музичний інструмент, дослідять природу звуку, протестують матеріали для ліплення, відкриють рецепт чорнила та навчаться зістарювати папір.

Дати змін: 9-13 липня, 30 липня - 3 серпня


"Професійна майстерня"

Захоплюючий процес створення парфумів та приготування незвичайних страв, таємниці аптечних засобів, ювелірна справа та подорожі в космос! Все це захопить нашу увагу та дозволить подивитись на відомі професії під іншим кутом. На учасників зміни чекають: зелена яєшня, кулінарний майстер-клас, швидкі кристали, власна ароматична композиція, виготовлення бомбочки для ванни, таємниці перекису водню, запуск ракети та багато іншого!

Дати змін: 25-29 червня, 23-27 липня


"Телепорт у казку"

У даній програмі у дитини буде можливість розкрити свій творчий потенціал на повну силу, адже вона вирушить у захоплюючу подорож у світ Театру! Діти будуть пробиратися крізь зарості джунглів, перетворюватися на звірів, а пральна машинка або чайник раптом оживуть на очах. Діти стануть не лише акторами, а й декораторами та трошки режисерами у казці!

Дати змін: 18-22 червня, 16-20 липня, 13-17 серпня


Окрім цього, кожного тижня на учасників Camp360 чекають:

  • басейн, парк гойдалок, велосипедні прогулянки, мотузковий парк та інші активності на ВДНГ
  • психологічні або акторські тренінги на свіжому повітрі
  • перегляд мультфільму в кінотеатрі з "ефектом присутності"

 

Повний каталог "Дитячі табори 2018"


Вік

6–12


Вартість

Вартість зміни (5 днів): 3200 грн
Вартість 1 дня: 670 грн
Early Birds - до 15 травня повна оплата - 10%: 2880 грн


Телефон

+380 (98) 930 50 17


Посилання


Адреса

Київ
ВДНГ, Глушкова 1, Teleport360, 10 павільйон