Театр для дітей "Сонечко"

Театр для дітей "Сонечко"


«Божа корівка» - унікальний театр для всієї родини, який було створено у 1998 році при Центрі мистецтв «Новий український театр».

Символом театру «Божа корівка» є всім відомий жучок Сонечко, він же Бедрик, як ще його називають в українському фольклорі, втім назва театру - «Божа корівка»  - це словосполучення є особливим і рідним для глядачів та фанатів театру вже майже двадцять років. Так само,  як і всім відомий логотип театру, який колись намалював маленький глядач.

Крім того, Божа корівка - це «господиня театру» - яка зустрічає юних глядачів, ще до початку вистави, грається з ними, ділиться сюрпризами й дарунками,  знайомить своїх маленьких друзів із загадковим світом театру. 

У Києві складно знайти ще один театр у якому настільки різноманітний репертуар для дітей різного віку.  У «Божій корівці» грають казки як за класичними творами («Івасик-Телесик» Марка Кропивницького, «У Лукоморья» Олександра Пушкіна тощо), так і за більш сучасними, але дуже відомими казками («Як Левеня та Черепаха пісню співали» Сергія Козлова, «Весняна казка» Григорія Остера, «Сніг вирушає у місто» Тетяни Макарової та багато інших).

Особлива увага в театрі до сучасної української драматургії для дітей, до відкриття нових імен. У «Божої корівки» є свої друзі-драматурги - Наталя Уварова, Андрій Воробйов, Марина Смілянець. Вони створюють історії, що відповідають філософії та репертуарній політиці театру. Приміром, Андрій Воробйов спеціалізується на створенні казок у віршованій формі («Пригоди гномів», «Зимова казка» та інші), від Марини Смілянець нещодавно з’явилось декілька казок-уроків на різну тематику («Абетка гарних манер», «Мій домашній дикий лис» тощо). А ось Наталя Уварова,  крім найпопулярнішої у юних глядачів «Фізкультури для Баби Яги», навіть створила казку-візитівку театру, в якій йдеться про пригоди про Сонечка («Божа Корівка рятує світ»).


Контакти

+380 (44) 279 32 78
+380 (67) 582 19 46
+380 (95) 076 29 33
filmary.sm@gmail.com


Посилання


Адреса

Київ
вул. Михайлівська, 24 ж